Lista ocen Daihatsu Applause I 1.6 16V 105KM 77kW 1989-1997 (21) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wilek7@o2.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
No tutaj, co chyba nie bedzie nowoscia, nie jest najlepiej. Zawieszenie samochodu dosyc delikatne. Tyl byl przez poprzedniego wlasciciela robiony pare miesiecy temu. Jest bardzo miekki - i co z tego ze bagaznik duzy, jak po wlozeniu 100 kg na kazdej dziurce trzeba zwalniac do 20 km/h. Z przodu cos skrzypi, ale nie jestem pewien czy to zawieszenie. Na szczescie auto nie jest ciezkie. Opony 195 sprawiaja ze mimo tego ze zawieszenie miekkie...
~Hannibal
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
W pełni niezależne zawieszenie, 4 kolumny McPhersona i takie rozczarowanie. Głownie z powodu zbyt miękkiego zawieszenia z tyłu oraz wspomagania,które bardzo utrudnia wyczucie auta na zakrętach. Poprzednio jeździłem starą mazdą 323 i różnicę czuć znaczną - mimo że mazda była 5 lat starsza.
~użytkownik
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Jak na 10-letnie auto to bardzo jestem zadowolony.Z drogi nie wypadlem jeszcze a wolno nie jezdze wiec chyba jest ok:)Nie daje 5pkt bo nie jezdzilem jeszcze najnowsza BMW 5 i nie mamc porownania;)
~dwadrzewka@autograf.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
mam go dopiero od sierpnia 2005 (sprowadzony z Niemiec tylko 1 włąsciciel), zrobiłem nim 7000 km bez zadnych napraw troche mnie strasza dostepnoscia czesci, ale ...
~bbiek@op.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Układ jezdny jest kompromisem między bezpieczeństwem a komfortem. Posiada proste rozwiązania. Jest trwały i nie wykazuje luzów lub stuków.
~Fila z Aachen
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Mój jest mocno obniżony (7cm prześwitu na zimówkach i 10cm na letnich kołach) i usztywniony, także ciężko mi wypowiadać się o zawieszeniu seryjnym.
~Krzysztof Nawrocki
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Tutaj tylko nasze drogi powodowały, że amortyzatory już po dwóch latach (tylne) nadawały się do regeneracji. Nowe są bardzo drogie, około 350/szt.
~kierowca
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Jeden z najslapszych punktow applausa! Potrafi być bardzo niestabilny przy dużych prędkościach na koleinach. Pozatym nie jest źle :)
~sexy.gonzo@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Przód za twardy, tył za miękki... Może jestem przewrażliwiony albo źle przyzwyczajony, wcześniej miałem Camaro...
Dziennik kosztów dla Daihatsu Applause I 1.6 16V 105KM 77kW
9,1
~agusiek6@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Według mojej oceny doskonale trzyma się drogi, tylko wytrzymałość tylnych amortyzatorów i sprężyn jest dosyć kiepska.