Lista ocen Daihatsu Charade G100 (37) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dża
Hatchback 1.0 52KM 38kW
Raczej rzadko psują się \"pierdółki\", bo nie ma elektroniki która mogła by zawieść. Denerwujące są zamarzające ciągle mechanizmy drzwi w zimie. Klamka potrafi się zablokować w pozycji otwartej nie dając nam szans na zamknięcie drzwi, psują się czujniki ( a raczej styczniki) otwarcia drzwi. Poza tym jak na razie nic złego mnie nie spotkało.
~PrzemGT
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Parę pierółek jest niestety... Szyba prawa przednia wypada... Drzwi się opuszczają... Klamka od schowka i lewych drzwi... Oświetlenie deski rozdzielczej...I jeszcze parę by się znalazło :)A jak ktoś chce poszaleć to czasami przy zakręcie na ręcznym 180stopni czasami gaśnie i ciężko odpala później(nie wiem czemu...)
~8konrad888
Hatchback 1.3 i 90KM 66kW
jak Na 15 lat ponad to jest baardzo dobrze:) zważywszy na to ze stał cała zime zasypany sniegiem(az dach mi sie wgiął:)) jest swietnie wiadomo ze male drobiazgi maja prawo sie popsuc tak jak na przykład tylna wycieraczka:) ale zamki i inne rzeczy działąja bez zarzutu:)
~Wojtek
Hatchback 1.0 54KM 40kW
obrotomierz padł po pewnym czasie, wyczytałem, że to sprawa jakiegoś tam układu elektronicznego, który jest już nie do dostania, usterka nie przeszkadzała w jeździe z uwagi na kiepskie wyciszenie ;)
~Marcinc
Hatchback 1.0 52KM 38kW
Drobne usterki układu hamowania. Nieoryginalne cylinderki przeciekaja po któtkim czasie eksploatacji, dletego zalecam oryginały - służą 4x dłużej. Mniej więcej co 2-3 lata trzeba je zmienić. Cóż, taka wada.
~nico24@interia.pl
Hatchback 1.0 52KM 38kW
Wypadła z uchwytu linka do zmiany nawiewu, jakiś czas miałem tylko na szybę-wystarczyło przymocować. Dawno temu pękła sprężyna odbijająca klamkę od zewnątrz. Nic takiego się nie dzieje.
~markow
Hatchback 1.3 i 90KM 66kW
Przerywanie obrotomierza, linka sterowania nadmuchem, styki elektryczne czujnika podciśnienia, tylna wycieraczka, w sumie tyle...
~Evo
Hatchback 1.3 i 90KM 66kW
W tak wiekowym aucie zaczynają umierać pewne elementy plastikowe, urwana klamka, piszczący mechanizm wycieraczek itp
~CrulicK
Hatchback 1.0 52KM 38kW
czasem znajdzie sie jakas wolna srubka lezaca na podlodze :) ale procz tego to normalne problemy eksploatacyjne
~Kosciej
Hatchback 1.0 52KM 38kW
Rzadkie awarie, ale sie zdazaja - z drobiazgow, to odpadlo mi lusterko w srodku, rozlaczyl sie klakson, ale to 10 min i zrobione