Lista ocen Daihatsu Charade G100 (48) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dża
Hatchback 1.0 52KM 38kW
Przestrzeni jak na małe auto jest pod dostatkiem. Osobiście jadąc na tylnej kanapie zrobiłem 600KM. Mam 186cm wzrostu i dojechałem do celu dość wygodnie. Z przodu miejsca też pod dostatkiem dla pasażera jak i dla kierowcy. 4 osoby mogą podróżować całkiem komfortowo.
~Wojtek
Hatchback 1.0 54KM 40kW
mam 187 i mieściłem się bez problemu za kierownicą i na fotelu pasażera (choć tam przeszkadzało trochę nadkole). Za mną miejsca niewiele ale nie jest to audi a8 żeby spodziewać się niesamowicie wygodnego siedzenia. Auto dość szerokie wewnątrz.
~PrzemGT
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Powiem tak z przodu jest dużo wręcz bardzo dużo(ja się mieszczę a mam ponad 190cm i jest mi nawet wygodnie). Gdy fotele są przesunięte do tyłu to z tyłu kompletnie nie ma miejsca... A w 4 os masakrycznie się jedzie nie mówię o 5...
~Maciej Pik
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Dużo miejsca bo nie jest tak zabudowany jak współczesne samochody. Piesek Sznaucer miniatura spokojnie śpi w nogach z przodu … a np. w Mitsubishi SpaceStar nie da rady :-) Z tyłu ... średnio. No ale to nie jest rodziiny wózek
~8konrad888
Hatchback 1.3 i 90KM 66kW
Hmmmm z przodu jest dobrze:) a z tyłu da sie usiasc ale nie za mna:) mam fotel na maxa do tyłu odsuniety wiec za duzo osob za mna nie usiadzie:) ale jak tylko przysune sobie troche do przodu to da sie jechac:)
~Przemas Sopot
Hatchback 1.0 54KM 40kW
z przodu b. duzo miejsca jak na tak maly samochodzik, z tylu niezbyt wygodnie, mam wersje 3 drzwiowa, bardzo niewygodne wsiadanie na tylne siedzenie od strony kierowcy, bo fotel nie przesuwa sie do przodu
~madzia
Hatchback 1.0 52KM 38kW
mógłby byc trochę większy bagażnik,ale nie można wymagac cudów!!Mój mężczyzna,który ma 180 cm wzrostu z chęcią siada nawet z tyłu:) ale autko raczej dla 4 osób..
~Evo
Hatchback 1.3 i 90KM 66kW
Przestrzeń dla kierowcy - mam 183cm wzrostu i umieszczenie pedału gazu jest bardzo nie ergonomiczne, już po przejechaniu 100km odczuwam dość duży dyskomfort.
~Kosciej
Hatchback 1.0 52KM 38kW
Z przodu suuuper - Dla mnie OK - moja Piekna tez nie narzeka - z tylu sporadycznie ktos jezdzi, wiec jest super!!
~NOS
Hatchback 1.0 GTi 101KM 74kW
Z przodu miejsca naprawdę sporo ( jak na te gabaryty auta). Z tyłu nieco gorzej ale zbytnio narzekać nie można.