Lista ocen Daihatsu Charade G100 (38) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dża
Hatchback 1.0 52KM 38kW
Wyciszenie w skali od 1-5 oceniam na \"tragicznie\". Niestety, w aucie jest głośno. Słychać bardzo donośną pracę silnika i zawieszenia, oraz co się majta po bagażniku. Plastiki potrafią piszczeć i strzelać co przynajmniej mnie doprowadza do szewskiej pasji. Tylna półka bagażnika jest dociążona - słychać ją na każdym wyboju. Rozmowa powyżej 100km/h jest bardzo utrudniona. Po 300KM trasie wyszedłem (poważnie!!) ochrypnięty. Zero wyciszenia w...
~Maciej Pik
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Oryginalnie jak był nowy to nie słychać było silnika. (na wolnych) Teraz gdy już mam wstawiony tłumik przelotowy (końcowy) to nie mogę się autorytatywnie wypowiedzieć bo … chciałem żeby nie był taki cichy, no i ten dźwięk już nie jest jak … kosiarka do trawy.
~8konrad888
Hatchback 1.3 i 90KM 66kW
Wyciszenia nie ma:) ale mi to nie przeszkadza:D silnik pięknie chodzi:D 90km w galopie pieknie brzmi:) zwłaszcza jak sie skreci na obroty:) jest wtedy dosc głosno ale mi to naprawde nie przeszkadza:)
~CrulicK
Hatchback 1.0 52KM 38kW
pamietac nalezy ze jest to autko z silnikiem 3 cylindrowym, z duza i plastikowa kabina wiec nie bedzie tam zbyt cicho, ale mega glosno tez nie jest. Jest normalnie :)
~Leszek
Hatchback 1.0 52KM 38kW
Głośno przy prędkości powyżej 100-110 km. Wyciszyłem dodatkowo maskę silnika, boczki drzwi i tylne blachy wnęk kół.
~nico24@interia.pl
Hatchback 1.0 52KM 38kW
Ogólnie jest dobre odcięcie hałasu z zewnątrz, jednak silnik swoje robi. Szczególnie przy trzech cylindrach tak jak u mnie.
~Wojtek
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Słychać każdy dźwięk z ulicy, silnik pracuje dość głośno. Brak wyciszenia pomaga w diagnozowaniu usterek ;)
~Przemas Sopot
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Silnik dos glosny, ale moze byloby lepiej zakladajac wytlumienie od spodu klapy silnika
~madzia
Hatchback 1.0 52KM 38kW
silnik głośno chodzi,ale podobno taki jego urok:P powyżej 120 trochę zaczyna głośno chodzic i trzęsie!!
~markow
Hatchback 1.3 i 90KM 66kW
Maty wygłuszające rozmieszczone nieźle. Słychać silnik, ale to jest raczej przyjemne