Lista ocen Daihatsu Charade G11 (14) - Całokształt

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mechanik
Hatchback 1.0 D 37KM 27kW
Auto jest na tyle małe że wystarczy na dojazdy do pracy, na zakupy itp. Nie można od niego wymagac że jest mało miejsca. Porównując do nowszego matiza czy tico, to auto projektowane w '82 roku jest naprawdę do przodu technicznie. Trzycylindrowy silnik nie ma wysokiej kultury pracy, ale da się znieść. Po czasie mozna polubić ten warkot :) Troche słaby, ale do jazdy typowo miejskiej nie ma lepszego samochodu. Zmiana biegów po przebiegu 220tyś...
~Baca
Hatchback 1.0 TD 46KM 34kW
dla jeżdżącego samotnika po dużym mieście jest w sam raz (gorzej z rodziną) na trasie też się spisuje nieżle zwłaszcza po krętych odcinkach gdzie nie można rozwinąć większych prędkości, gorzej z autostradą gdyż jest trochę za wolny i jazda z prędkością 110 km/h jest bardzo monotonna, o dziwo nieżle radzi sobie w górach, jazda z pełnym obciążeniem nie należy jednak do jego atutów, słabo pali w zimie przy mrozach poniżej 15 st. i długo nie chce...
~Łukasz N.
Hatchback 1.0 52KM 38kW
Zacznę od tego, że jeździłem tym samochodem w latach 2001-2003, a wcześniej od 1996 roku jeździł nim mój tata. Jako pierwszy w samochód w życiu się nadawał, choc później zmieniłem na poloneza i ... nie ma co porównywać - poldek (mimo, że też kiepski) bił na głowę. Sprzedałem w 2003 za 1700zł. Jeżdżacy grat, zgnity, z silnikiem do remontu i z zawieszeniem do naprawy. Ale facet (pasjonata) go naprawił i jeżdił nim dalej.
~zdzana@op.pl
Hatchback 1.0 52KM 38kW
Jestem bardzo zadwolony, auto ma juz prawie 20 lat, co prawda jest glosne i powolne, ale nadal pali jedynie 5.5 l. nie wymaga czestych napraw, jest tanie w eksploatacji, calkiem pojemne, a silnik przez 12 lat posiadania przezemnie tego modelu nigdy nie zrobil mi zadnej niespodzianki.
~aber
Hatchback 1.0 52KM 38kW
bardzo sobie chwalę jazdę charadą, ale już nigdy nie kupię tak starego japończyka, osiągi są naprawdę przyzwoite nawet w stosunku do nowszych aut, ale mając już trzeci egzemplarz wiem, że trzeba kupować coś nowszego o niewielkim przebiegu.
~seta_lp@go2.pl
Hatchback 1.0 D 37KM 27kW
Powiem tyle ten samochod to makabra ale piekna makabra... przyzwyczailem sie do niego i nie moge sie z nim roztac... nawet planuje go odrestaurowac... a moze male przerobki... mysle nad CABRIO... ale tu jest maly problem... ten cholerny CZAD...
~Pablo
Hatchback 1.0 D 37KM 27kW
Jak na taki stary samochód, z takim słabiutkim silniczkiem jest naprawdę całkiem przyzwoitym wozem na trasę i do miasta. Pali stosunkowo mało, jest niedrogi (jeśli naprawia się samemu) i zakup to żaden wydatek (2 - 3 tyś.)
~lolek po2le
Hatchback 1.0 52KM 38kW
dobra za malo bardzo dobra za duzo..ale mysle ze dobra to bedzie krzywdzaca ocena bo mysle ze jezeli otrzekujemy taniego samochodu i chcemy miec sredniej klasy autko to ten model jest idealny
~StiQ
Hatchback 1.0 52KM 38kW
Jak na 20Lat to musze powiedziec ze jest doskonałe bez porownania z młodszymi od siebie. Fiaty, Citroeny etc to wszystko szmelc na kułkach ktory ciezko wytrzymuje 10lat
~Wafel
Hatchback 1.0 D 37KM 27kW
super autko za cene ok 1000 zł 100 razy lepsze od malucha czy innych fiaciorów. spalanie m ówi za siebie maluch - 7 litrów charadla 4 litry