Lista ocen Daihatsu Charade G200 (12) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~stiq@poczta.fm
Hatchback 1.6 GTi 105KM 77kW
Hm jak zwykle pisze tu o sobie, wersja mojej Charady to 3d a ja tylko siedze na przednim fotelu, wiec tak, Kierujacy jak i pasażer siedzacy obok moga cieszyc sie nie skrepowana wygoda i przestrzenia, wygode poprawiaja Fotele głebokie z dobrym trzymaniem bocznym sprzyjaja szybkiej jezdzie, dlugie siedziska to komfort na dlugie trasy, Twarde fotele jak i kanapa nie powoduja nie przyjemnego bolu kregosupa,
~deka87@o2.pl
Hatchback 1.3 i TS 84KM 62kW
Jest to małe autko, ale miejsca jest wystarczająco dla osób nie wyższych niż ok. 1,9m. W wakacje jeździliśmy nad jeziorko w 5 osób z pontonami itp. i jakoś wszyscy się pomieścili
~Mody
Hatchback 1.3 i TS 84KM 62kW
Dla kierowcy jest dobrze:) Nawet dla tych bardzo wysokich. Jeździłem wczesniej Astra 1 gen i jest tam wiecej miejsca. Jednak w Astrze nie ma takiego dobrego stosunku moc-masa.
~maciej@rojber.net
Hatchback 1.3 i TS 84KM 62kW
z przodu miejsca dużo, dla kierowcy i pasażera, z tyłu trochę mniej [wersja 2/3 drzwiowa] ale już nie raz robiłem weekendowe wypady w 4 osoby i nikt nie narzekał
~krzysiek0433
Hatchback 1.5 i 16V SX 75KM 55kW
Jak na samochód tej klasy i wielkosci zaskakujaco jest duzo miejsca na przodzie jak i dla podróżujących z tylu...
~Klient
Hatchback 1.3 i TS 84KM 62kW
Mam 189 cm wzrostu i nie narzekam na brak miejsca, może z tyłu trochę mało miejsca, ale to już nie mój problem. :)
~Mariusz G-T
Hatchback 1.3 i TS 84KM 62kW
jak na swoje gabaryty doskonale, szczególnie z przodu. z założenia jest to autko dla młodej rodzinki
~miernikd@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 i 16V 4WD 90KM 66kW
Z przodu bardzo duzo, tył w miarę bagażnika prawie nie ma (no cóż - przy tej długości...)
~SEDZIA
Hatchback 1.6 GTi 105KM 77kW
jak na maly samochodzik bardzo duzo miejsca z przodu jak i z tylu.
~MadDragon
Hatchback 1.3 i TS 84KM 62kW
Jak na takie małe autko to prawdziwy camper.