Lista ocen Daihatsu Cuore III (15)

~Wojteqq
Hatchback 0.8 41KM 30kW
Ogólnie dla kogoś kto nie musi od razu jeździć nowiutkim Rols-Roycem, komu nie przeszkadzają dorbne wady, i nie ma za dużej gotówki na zakup i utrzymanie auta to własnie taki samochód jest bardzo ciekawą opcją :)
~Hatsamatu
Hatchback 0.8 41KM 30kW
urodą nie grzeszy, prędkością nie powala ale tankujesz i jedziesz kiedy inni w warsztatach, do codziennej jazdy idealny, a i w 2-3 osoby można się śmiało wypuścić w trasę
~JaacK
Hatchback 0.8 41KM 30kW
Jako miejskie auto jest świetny, do dalszych tras raczej się nie nadaje ze względu chociażby na kiepskie wygłuszenie, co daje się odczuć przy większych prędkościach. Części może nie są najtańsze, ale taki urok japończyków - w zamian otrzymujemy auto niezawodne i całkiem ekonomiczne. O jego wyglądzie nie będę wspominał, bo nie jest to mistrzostwo stylistyki, jednak zawsze może być gorzej :)
4,1
~Krzysiek
Hatchback 0.8 41KM 30kW
B.dobry japończyk Silnik brzytwa!! moim japończykiem nie bałbym się do Zakopanego pojechać z Polic gdzie mieszkam na trasie nigdy mnie nie zawiódł.Świetne miejskie autko ale w trasie też całkiem nieźle daje rade :)
3,6
~bmwfan
Hatchback 0.8 41KM 30kW
Mimo małej mocy auto ma czym sie pochwalić , to zapewne przez małą masę , od 3tyśobrotów auto ma naprawde niezłego kopa jak na samochód tej klasy (Silnik)
~Gizmooo:)
Hatchback 0.8 41KM 30kW
Mały silniczek wysokoobrotowy mam po planie głowicy wypolerowany dolot i spolerowany gardziel w gaźniku i teraz zamyka obrotomierz 10 tyś obr.min:) (Silnik)
~Karol
Hatchback 0.8 41KM 30kW
Auto przywiezione z Niemiec od znajomego delikatnie uderzone z przebiegiem 39000. Wymieniłem w nim 2 razy rozrząd, termostat, opony, klocki i tarcze hamulcowe. Nigdy nie zawiodło mnie na długiej trasie. Jeździł bym nim dalej lecz pękła kołyska na pół, a robota w ogóle się nie opłaca bo przewyższa koszt samochodu. Sprzedaję auto na części.
~Lipton
3,7
~dajhacu driver
Hatchback 0.8 41KM 30kW
kreci sie spokojnie do 8500rpm, wiem co pisze na drodze do bielska zamkniety licznik(160) w 4 osoby fakt ze z górki ale liczy sie:P 5 biegowa skrzynia nic nie zgrzyta japonska technologia... tylne siedzenia jak na autko tej klasy mega wygodne, przy wiekszych predkosciach glosny POLECAM TO AUTKO
3,4
~Jople
Hatchback 0.8 41KM 30kW
Mam wrazenie ze silnik tam zostal wstawiony jest jednorazowy.... (Bezawaryjność (poważne usterki))