Lista ocen Daihatsu Cuore VI (20)

~MoTo
Hatchback 1.0 i 58KM 43kW
Naprawde fajne male oszczedne dynamiczne pakowne auto ma tylko jedna wade,a mianowicie taka ze jest to Daihatsu
3,8
~PawSaw
Bardzo przyzwoite autko patrząc przez pryzmat wydanych pieniędzy tj. 1500zl
2,4
~kierowca
Hatchback 1.0 i 58KM 43kW
auto zakupione dla córki jako pierwszy samochód - do nauki jazdy i obycie na drodze, skarbonka bez dna.... wahacz 650 zł....szok, te tanie z aledrogo nie pasują nawet nie zamawiajcie, po 1000 km wyciek płynu chłodniczego wyglądało na pompe, okazało sie że leci z pod głowicy...... wiadomo planowanie, uszczelki a przy okazji nowy rozrząd i tysiączek strzelił (po znajomości) , ogólnie auto juz zostanie u mnie raczej do końca swojego żywota bo...
~waldekjarocki@web.de
Hatchback 1.0 i 58KM 43kW
to moja druga cuore pierwsza mialem 13 lat 130ts km, nadal jezdzi i ma sie dobze po zatym 3 wypadki prakycznie stluczki naprawione jezeli systematycznie zmieniasz olej plyn chamulcowy plyn w chlodnicy a nie wode klocki tarcze to niema co sie zepsuc
~bartek
Hatchback 1.0 i 58KM 43kW
według mnie doskonała dynamika silnika wysoka kultura pracy i niskie spalanie ok 4,5l/100km (Silnik)
~mertarobert@op.pl
Hatchback 1.0 i 58KM 43kW
Nie wiem jak starsze roczniki,ale nowy model spisuje się bez zarzutu. Jest to co prawda model typowy dla kobiety, ale i mi się nim jeździ fenomenalnie. Od dwóch lat ani jednej usterki. Polecam
3,7
~MIKI
Hatchback 1.0 i 58KM 43kW
bardzo zrywny i przy tym oszczędny, wysoka kultura pracy a dźwięk wręcz zachęca do wysokich obrotów (Silnik)
~daniels
Hatchback 1.0 i 58KM 43kW
Silnik ekonomiczny a zarazem dynamiczny, bez problemu jedzie 170 KM/h (Silnik)
3,8
~perszingxxxl
Hatchback 1.0 i 58KM 43kW
wykonczenie przecietne srodka samochodu slaba tapicerka i kraina plastyku to jest jego minus (Stosunek jakość/cena)
~MONIK
Hatchback 1.0 i 58KM 43kW
wlasnie mam problemy ze skrzynia. % i wsteczny nie niewskakuja. (Skrzynia biegów)