Lista ocen Daihatsu Feroza (33) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TBWhite
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Starecauto to i drobiazgi szfankują. Awaryjne jest najbardziej to co zostało zrobione lub naprawione przez poprzednich właścicieli Auta. Problemy są ze wszystkim co zostało "poprawione" przy elektryce przez poprzedniego właściciela. Moja ferozka ostatnio mocno koroduje - ale to chyba już nie jest drobiazg.
~Waldek
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Auto 18 letnie : gniazdo przyczepki do wymiany 100,-; górne sworznie wahaczy przednich 280,-; filtr paliwa 65,-; przewody hamulcowe zmieniłem na miedziane220,-; tłumik z rurą 210,-; (to są koszty w czasie 3 lat)
~WWW
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Od roku czasu musiałem wymienić szczotki na alternatorze, i to wszystko, przegląd przeszedł bez problemu. drobiazgi się w tym aucie nie psują bo w sumie niema co się tam psuć, moja wersja jak na 4x4 posiada skromne wyposarzenie
~Donatello
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Nic zbędnego, nic się nie urywa. Trochę wibrują plastiki wew - wystarczy wszystko podokręcać. Aha... i szyby z czasem nabierają luzów (przy uchylonych latają na boki).
~FEROZA SX by Zigi
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Brak usterek w ciągu w 2 lat i przebieg 20.000 km rocznie. Na podwoziu parę ognisk korozji ale bez dziur co jak na 20 letniego japońca jest ok.
~Przemek
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Drobiazgi.. nie działa tylna wycieraczka. Odpada uchwyt trzymający oświetlenie tylnej tablicy rejestracyjnej (przerdzewiał). To by było na tyle.
~Mariusz - hhmariusz@wp.pl - nawiążę kontakt z innymi posiadaczami Feroz w celu wzajemnej pomocy
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Auto 11 lat, sprowadzone z Niemiec. Chyba nie jeżdziło w terenie. Działają wszystkie układy elektryczne i manualne, ślady zużecia niewielkie.
~P.
Cabrio 1.6 i 16V 95KM 70kW
Po 19 latach działają wszystkie pierdółki, w rodzaju elektrycznych szyb, lusterek, zamka tylnych drzwi, itd. To chyba nieźle.
~fkuzi555
Cabrio 1.6 i 16V 95KM 70kW
kuny mi kable wysokiego napiecia zjadly i czasem na wybojach albo w terenie lubil spasc kabel od cewki. poza tym 0 awarii
Cabrio 1.6 i 16V 95KM 70kW
Nic mi się nie popsuło, oprócz tego co już było (przepalona lampka podświetlania zegarów, nie działa 1 bieg wentylatora )