Lista ocen Daihatsu Feroza (39) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Na równym ekstra, niewiele głośniej niż w przeciętnej osobówce, a nieco mocniejszy głos silnika i szum spod kół tylko dodają szyku. Na dołkach resorowany tył n niestety przenosi wstrząsy na wszystkie rupiecie z tyłu - u mnie to była niekończąca się walka z łomoczącymi tylnymi drzwiami, wieszakiem rejestracji, elementami zderzaka. W terenie łomot już jakoś nie razi (przy UAZIE to i tak kołysanka do snu).
~olsto701
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Raczej dość głośne, ale jak ktoś chce mieć cichą terenówkę, niech sobie kupi landruisera toyotę ( 170.000 zł. czy coś koło tego ), albo quasi terenówkę Rav4 - ostatnio kolega zawiesił się Ravką na polowaniu i Ferozą musiałem wyciągać :)
~Waldek
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Dostateczne. Przy 100 km/h na asfalcie jest ok. wszystko zależy od opon. Ja mam A/T Matador Izzarda. Na pewno nie jest to samochód cichy ale przy wolnej jeździe i w terenie jest super.
~Waldek
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Słabe wyciszenie. Na asfalcie przy 100 km/h - zależy od opon Ja mam Matador Izzarda 235/75x15 - nie ma problemu. W terenie nie ma tematu.
~FEROZA SX by Zigi
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Jak na benzynowy silnik i charakter pojazdu oraz wiek całkiem ok zależy tez od bieżnika opon ale silnik cichy.
~Artur
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Do 100 km/h jest całkiem przyzwoicie, wiele zależy od opon. Przy wyższych prędkościach jest już głośno ale nie jest tragicznie.
~Przemek
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Na szosie słychać głównie opony. No i silnik, ale to już dobrze ponad 4 tys obrotów.
~WWW
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
Jeśli chodzi o wyciszenie to samochód ten nie odbiega od swojej klasy, jest głośno ale da się wytrzymać :)
~suchyt
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
na wolnych obrotach silnika nie słychać, na wysokich także nie jest zbyt uciążliwy dla ucha
Dziennik kosztów dla Daihatsu Feroza
14,6
~maranath@interia.pl
Standard 1.6 i 16V 95KM 70kW
na oponach terenowych załadowany hi-liftem i całym inwentarzem off road troche sie to tłucze