Lista ocen Daihatsu Rocky II (7) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukasz30k
Soft Top 2.8 TD 102KM 75kW
Dobrze jeśli nie doskonale na 100km jazdy po lesie i częściowo po asfalcie i szutrach 9,5 litra na trasie nie wiem ile ale sprawdzę w ten weekend bo na mazury jadę pali mniej niż Toyotowski 2lt o pojemności 2,446cm3 ceny przeglądów części używanych w bród nowych nie ma prawie wcale nie mogę nawet dokupić linki od hamulca ręcznego szok:/
~kaniuss
Standard 2.8 TD 102KM 75kW
Spalanie można osiągnąć niewiarygodne jak na 2.8, dlatego że auto jest stosunkowo lekkie i jeśli nie będziemy przekraczać 2000 obr/ min zejdziemy do 8l/100. Zimą z napędami \" i przy częstym wyjeżdżaniu z rowów\" można osiągnąć nawet 14 l/100km.
~03504304g@gazeta.pl
Soft Top 2.8 TD 102KM 75kW
Pali mało w porównaniu np, z Patrolem. Wymieniłem świece żarowe, olej filtry,pasek rozrządu i alternatora, ceny normalne. Rolki do rozrządu podobno 800 zl. Z tego co widziałem w necie części w miarę przystępnej cenie.
~Fazi
Standard 2.8 TD 98KM 72kW
Jeśli masz ciocie w Niemczech to dostępność części niestraszna a i ilość paliwa też do zaakceptowania - ja nie mam więc czasami szlag mnie trafia jak trzeba czekać na duperel 7 dni. Te 10 l. ropy jakoś ....
~Adam
Soft Top 2.8 TD 102KM 75kW
Mam go 8 lat i nic się nie popsuło. Wymiany eksploatacyjne na normalnym poziomie.
~rokisz
Standard 2.8 TD 102KM 75kW
jak na terenówkę o tej pojemności to nieźle, duża dostępność zamienników
~skorpion
Standard 2.8 TD 98KM 72kW
auto jest bezawaryjne przeglądy okresowe tanie ,spalanie od 7.5 trasa teren do 13