Lista ocen Daihatsu Sirion I (17) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~janek
Hatchback 1.0 i 12V 56KM 41kW
bez zarzutow nawet czasem za goraco - co do klimatyzacji to jak na rocznik 98 naprawde sie spisuje rewelacyjnie choc jadac szczegolnie jednostajna predkoscia na trasie odczuwa sie pewna zmiennosc pracy silnika przy wlaczonej klimie- ale to ponoc w autkach z tak malym silnikiem to norma.
~owczar
Hatchback 1.0 i 12V 56KM 41kW
Myślę że jest super.Ogrzewanie super- w jesień już po 2-3 km leci ciepło z nawiewów - gdzie inne auta nawet po 10 km jeszcze są \"zimne\".Nie wiem jak klima,bo jeszcze w lecie nie jeżdziłem.
~jan
Hatchback 1.0 i 12V 56KM 41kW
wydajnosc wentylacji jak na to auto to wiecej niz wystarczajaca ,a ogrzewanie super - po przejechaniu kilkuset metrow jest cieplo poniewaz w calym ukladzie chlodzenia jest tylko 1.5 litra plynu
~mimose
Hatchback 1.0 i 69KM 51kW
Maly silniczek sprawia ze ogrzewanie nie jez tak wydajne jak w innych sam.A moze cos umnie jest nie tak. Klimatyzacja niby jest ale jej wydajnosc pozostawia sporo do zyczenia
~Karol
Hatchback 1.0 i 12V 56KM 41kW
Wentylacja wzorowa- szyby odparowane momentalnie, klimatyzacja bardzo pomaga i bardzo dobrze funkcjonuję. Oczywiście filtry wymieniam na czas
~Szymon
Hatchback 1.0 i 12V 56KM 41kW
Ogrzewanie w zimę daje rade, klimatyzacja działa jak jej się podoba, albo super albo wcale a jest nabita i szczelna, prawdopodobnie problem w elektryce
~krzbik@jadamspam.pl
Hatchback 1.0 i 69KM 51kW
W japonczykach te akurat rzeczy sa wzorowo rozwiazane, choc sterowanie nawiewem nie jest tu tak komfortowo rozwizane jak np. w Civic 92-95
~wolak27
Hatchback 1.0 i 12V 56KM 41kW
Klimatyzacja bardzo szybko chłodzi autko. Ogrzewanie działa ale mogło by troszkę szybciej się nagrzewać przy minusowych temperaturach
~gyjgk@jadamspam.pl
Hatchback 1.0 i 12V 56KM 41kW
U mnie nie jest rewelacyjne. Jestem fanem samochodow japonskich lat 90-tych. Mialem ich sporo. Tu ogrzewanie dziala slabiej.
Dziennik kosztów dla Daihatsu Sirion I
6,6
~EveryStep
Hatchback 1.0 i 12V 56KM 41kW
Jak w innych autach z tego kraju chodź ogrzewanie nie jest specjalnie wydajne podobnie jak i klimatyzacja.