Lista ocen Daihatsu Sirion I 1.0 i 12V 56KM 41kW 1998-2005 (10) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~owczar
Hatchback 1.0 i 12V 56KM 41kW
W tych pieniądzach nie znajdę bardziej ekonomicznego i lepiej wyposażonego auta: klima,4 poduszki , 4 el. szyby , wspomaganie , ABS , centralny , el. lusterka .Kumpel ma rok młodsze audi i nie ma takiego wypasu !!Brakuje może jedynie podgrzewania lusterek i regulowanej kierownicy.Mój mimo że z 1998r - nie jest zgnity.Widzę że większosćma pognite tylne nadkola - a mój jest super.Rok młodsze Move było zgnite,a w sirionie widoczny postę w...
~Karol
Hatchback 1.0 i 12V 56KM 41kW
Jedno słowo: REWELACJA!!!! Warunkiem takiej eufori jest kupno egzemplarza z minimalną ilością użytkowników oraz bezwypadkowego co w naszym kraju jest sporym wyzwaniem! Egzemplarze z mojego rocznika kosztują od 4-5000zl wzwyż, za kwotę typu 2-3000zl osobiście nie polecam chyba że ktoś lubi leżeć pod autem albo je kleić plastrami:)
~janek
Hatchback 1.0 i 12V 56KM 41kW
ogolnie to byly autka tansze z tego rocznika ale z takim wyposazeniem i poki co tak sie sprawujace to na pewno podjalbym jeszcze raz taka decyzje - no i estetyka z zewnatrz - chyba najladniejsze autko z tamtych czasow z kategorii mniejszych aut
~jan
Hatchback 1.0 i 12V 56KM 41kW
kupilem uzywane za atrakcyjna cene - nie ma innego 1.0 samochodu ktory by byl automatem i mial klimatyzacje , 5 drzwi itd. a takiego szukalem dla zony-powod ubezpieczenie mieszkam w uk/bezkonkurencyjny w swojej klasie i cenie
~gyjgk@jadamspam.pl
Hatchback 1.0 i 12V 56KM 41kW
Auto 10 letnie nie jest duzo warte na rynku polskim ale tez nie jest wiecej warte. Mozna powiedziec ze jakosc wykonania nie jest imponujaca jak na auto japonskie.
~Szymon
Hatchback 1.0 i 12V 56KM 41kW
Auto tanie w zakupie i utrzymaniu, odwdzięczya się niezawodnością i małym spalaniem, trzeba pamiętać że nie jest to auto sportowe ani limuzyna
~EveryStep
Hatchback 1.0 i 12V 56KM 41kW
Autko jest tanie na rynku aut używanych i dobrze zachowanym egzemplarzem warto się mimo wszystko zainteresować.
~.jhgfjghf
Hatchback 1.0 i 12V 56KM 41kW
Samochód nie drogi w porównaniu do jego europejskich czy koreańskich konkurentów i możne tylko trochę lepszy/ gorszy o nich.
~nuta
Hatchback 1.0 i 12V 56KM 41kW
za takie pieniądze nie kupimy lepszego autka dla kobiety z takim wyposarzeniem jak Sirion
~Tomasz
Hatchback 1.0 i 12V 56KM 41kW
stosunek cenowy jest na dobrym poziomie auto nie drogie ale małe