Lista ocen Daihatsu YRV (9) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
Bardzo trwały i wytrzymały a jeżdzę cały czas po dziurach. Zapewne pomyślany o wersji Turbo, gdzie znosi duże przeciążenia. Wymieniałem jedynie łączniki stabilizatora. Tanie i kompatybilne z innymi modelami tej marki. Niektórzy narzekają że jest twardo, ale to nie prawda. Może w porównaniu ze starszymi samochodami tak jest ale współcześnie auta są twardsze, projektowane do szybkiej jazdy i trzeba się z tym godzić.
~ScOOrK
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
Zawieszenie jest \"usportowione\" - takie przynajmniej odnoszę wrażenie. Jest troszkę twarde. Na tyle, aby czuć się pewnie na zakrętach, ale nie aż tak, aby przeszkadzało w codziennej jeździe :) Spodziewałem się czegoś gorszego i ponownie zostałem mile zaskoczony :)
~scoork@op.pl
~Kinia
Minivan 1.3 i 16V Allroad 87KM 64kW
Dosyć twardy, w porównaniu do Laguny nawet bardzo, ale chyba taki ma być, w końcu to małe auto. Napęd na 4 koła w zimie robi robotę można przejechać przez półmetrowe zaspy bez żadnego problemu.
~Joki1
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
Największe zaskoczenie tego auta. Prowadzi się jak rasowy sportowiec. Twarde zawieszenie (porównywalne ze Speedster-em), wyjątkowo neutralne zachowanie w zakręcie. Szczególnie, że to FWD.
~piotrek
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
małe auto, podatne na warunki drogowe, głośne zawieszenie, uwaga - przy jeździe na nawierzchniach pozaasfaltowych (np. kostka) wypada kasza z kaszanki.
~D@miano
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
Jest trochę twarda, czuć poprzeczne wyboje na drogach ale to tyczy się dróg w złym stanie technicznym. Jeśli asfalt jest ok - płynie.
~JenoT
Minivan 1.3 i 16V 87KM 64kW
Pewne,o lekko sportowym zacięciu. Na niemieckich drogach doskonałe. Mniej twarde niż w vw,ale trzyma się świetnie.
~www.daihatsu-cuore.pl
Dobrze prowadzi się.