Lista ocen Dodge Avenger I 2.5 V6 156KM 115kW 1995-1996 (11)

~ Mieczysław 25 listopad 2005 rok
Coupe 2.5 V6 156KM 115kW
Przepiękny wizualnie samochod, wyróżniający sie na kazej drodze i postoju, z ponad czaxsową sylwetką. Wygodny, cichy i chociaż coupe i sportowy ma wygąd, to trzeba pamiętać, ze spokojnie jedziesz, dłużej pojeżdzisz!
4,1
~piotrek.itf@interia.pl
Coupe 2.5 V6 156KM 115kW
Auto sportowe o dużym potencjale silnika z przymulającą skrzynią-ten problem da się ominąć-jest to świetna baza do tuningu.Wspaniały wygląd,wyróżniający się na drodze.Słabe zawieszenie które można wymienić np. amortyzatory KONI z 3-stopniową regulacją twardości,sprężyny eibach obie te pozycje są tańsze niż oryginalne!!! W środku elegancka skóra,słabe radio ale kto teraz trzyma seryjne-trzeba wywalić i zainwestować i car audio-to się...
~Bozy Byk
Coupe 2.5 V6 156KM 115kW
Calkiem spoko autko dla kogos w mlodym wieku.Silnik mitsubishi 2,5 litra ,6 cylindrow.Jezdzi dosc szybko,probowalem osiagnac maxymalna predkosc i doszedlem do 127mil.Bardzo dobrze sprawdzilo sie w wypadku przy uderzeniu z predkoscia 80mil ,czyli ok 130km/h.Poduszki zapracowaly i wyszedlem z tego bez zadrapania ,oczywiscie z samochodu zrobila sie charmonijka dobra tylko na zlomowisko.Wyjatkiem stanowilo radio ,zostalo cale i nienaruszone.Z...
~Michał
Coupe 2.5 V6 156KM 115kW
Auto super, tylko szkoda,że napęd na przód:-(.Samochód jest dość głupco-odporny,ma bogate wyposażenie.Zawieszenie jest trochę zbyt miękkie, a szerokie opony nie ułatwiają jazdy w kolejinach.
~gracepio@op.pl
Coupe 2.5 V6 156KM 115kW
mam troszke problemów z zawieszeniem, szukam w miarę dostepnych częśći (Układ jezdny)
~delfinek_wannowy
Coupe 2.5 V6 156KM 115kW
będąc w Wiedniu ścigałem się z Lambordini Diablo i odniosłem wielki sukces utzrymując sie na jego wysokości 5 sekund a póżniej wąchałem zapach palonych opon Diabełka :-)
~przemek chicago
Coupe 2.5 V6 156KM 115kW
po 100 tysiacach mil moga byc male usterki ale ogolnie jak sie go (Skrzynia biegów)
~neo_23@interia.pl
Coupe 2.5 V6 156KM 115kW
Byl troche rozbity ale mimo wszystko daje sobie nadal swietnie rade.
~Janusz
Coupe 2.5 V6 156KM 115kW
Jedyna uwaga dotyczy kierownicy - maly zakres ustawienia gora-dol.
~JCJ