Lista ocen Dodge Caliber (67) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kierowca bombowca
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Przód ok, tyl w miare ok choc panel an napoje tyl zabiera miejsce pod nogi srodkowego pasazera. Kufer - nie wierzcie że jest spory.Przy zapakowaniu 4 kól i wymianie na zimowe musisz to logistycznie dobrze przemyśleć jadac do stacji nawet samemu. Ja mam w miejscu zapasówki jeszcze butlę LPG Statko 50l i podłoga po wypoziomowaniu butli 10cm wyższa, a przez to przestrzeni też znacznie mniej. Za to dużo klamotów pod podłogę obok butli teraz sie...
~awielgos@interia.pl
Hatchback 2.0 i 16V 160KM 118kW
Absolutnie bez zarzutu. Przez 3 tygodnie żyliśmy w aucie, a więc mapy, przewodniki, jedzenie, napoje w trakcie jazdy bez żadnego problemu miejsce na wszystkie te rzeczy oczywiście na przednich siedzeniach bo tył zajęty przez namioty, śpiwory, karimaty, sprzęt do gotowania itp.. Dwa razy musieliśmy spać w aucie. Może nawet lepiej niż w namiocie.
Hatchback 2.4 i 16V 173KM 127kW
Wygodne siedzenie !!!, mosliwość ustawienia siedzenia wysoko i miejce na nogi ( jest lepiej niż w Oplu Zafirze ). Odchylanie we wszystkich pozycjach. Można przejechac wiele km i nie ma problemu z nogami !!!. Tylne siedzenia spoko dla pasażerów do 180 cm, ale odchylane siedzenie to bajer i wygoda jakich brak w innych autach tej klasy !
~Łukasz
Hatchback 1.8 VVT 16V 150KM 110kW
Pozycja z przodu jak i z tyłu bardzo dobra. Siedzi się wysoko i wygodnie a do tego 1 jak i 2 rząd siedzeń posiada podłokietnik. Poza tym mam 183cm wzrostu i bez problemu zajmuje miejsce w aucie z przodu czy też z tyłu. Nawet gdy prowadzę, pasażer za mną ma bardzo wygodnie. W końcu to auto z USA dla grubasów :D
~TM
Hatchback 2.4 i 16V 173KM 127kW
Miejsca pod dostatkiem, nogi można wyciągnąć na maxa i jeszcze jest miejsce ( mam 178 cm wzrostu ). Na długie trasy - perfekcyjnie. Tylne fotele można odchylić jak w vanach. Przedni fotel można tak wysoko podnieść, że siedzi się jak na stołku :). Fotele bardzo wygodne - robię trasy ponad 2 tys km w jedną stronę więc wiem co piszę !.
~Adrian
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Dużo miejsca z przodu i zadziwiająco dużo z tyłu. Samochodem podróżuje się naprawdę komfortowo. Bagażnik z tyłu nie jest aż tak duży, ale chcą przewieźć coś wielkogabarytowego nie ma problemu bo po złożeniu tylnych siedzeń przestrzeń robi się bardzo duża.
~pablo
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
przesterzeń w I rzedzie jest super. można podróżować naprawde wygodnie. z tyłu równiez nie jest źle. Moze troche przeszkadzać uchwyt na napoje na tunelu środkowym. Bagażnik całkiem spory. szkoda że linia dachu opada tak płasko bo było by jeszcze lepiej.
~a.chlodnicki@wp.pl
Hatchback 2.0 i 16V 160KM 118kW
kierowca i pasażer obok - wygoda, ale pasażerowie z tyłu - tragedia, i nie chodzi tu o ilość miejsca ale o to, że muszą być koniecznie zapięci w pasy, bo się zssuwają z siedzeń przy nieco gwałtowniejszych manewrach autkiem
~Farkas
Hatchback 1.8 VVT 16V 150KM 110kW
Rewelacja. To jest auto spore, ale nie wielkie. W sportage'u czułem się jak w czołgu, w cheerokee - jakoś nieswojo. Tu jest idealnie. Pasażerowie też mają wygodnie. I te fajne miejsca na napoje
~Radomir
Hatchback 2.0 i 16V 160KM 118kW
Dużo,dużo miejsca.Plus za regulację tylnych siedzeń.Mimo opini o małym bagażniku,dla mnie przyznam nie wydaje się mały,a po rozłożeniu siedzeń auto zmnienia się w małą ciężarówkę.