Lista ocen Dodge Caliber 1.8 i 16V 140KM 103kW 2006-2010 (48)

4,1
~pablo
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Samochód bardzo wygodny nie meczacy podczas podróży lecz słabo nadajacy sie na miasto. Robi wrażenie na przechodniach i innych kierowcach. Jest nietuzinkowy co jest jego zaleta lecz równiez po cześci i wadą. Ocena pisana po 2 latach użytkowania wiec ma właściwą perspektywe.
3,6
~Kierowca bombowca
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Całokształt dobrze (patrz sląbe punkty autka), Rewelacją jest linia nadwozia, wyróżniająca sie w tłumie
~mdzikowski@compass.pl
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
No cóż, jestem zauroczony, zresztą sposób zakupu świadczy, że nie kupowałem ze zdrowego rozsądku. Miałem inne, nowe (od dwóch lat) megan... I poszedłem do galerii kupić spodnie... A Caliber tam stał... I tyle
~3NT
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Drobne niedociągnięcia są rekompensowane przez rewelacyjny wygląd i jakość jazdy.
~Adrian
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Moja ocena po roku użytkowania - POLECAM - w skrócie - bezawaryjny, oszczędny, wygodny, pakowny, tani w eksploatacji, ze świetnym zawieszeniem, nietuzinkowy i nie nudny a do tego do kupienia za niewielkie pieniądze ! Nie którzy zarzucają mu plastikowy środek, ale w jasnej wersji kolorystycznej wygląda on bardzo dobrze, a po 143 tys km 100 razy lepiej niż plastiki w niejednym samochodzie. W moim DODGEu środek jest jak nowy co raczej świadczy o...
~Dodge
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Jest to naprawdę super auto za rozsądne pieniadze. Gabarytowo wzasadzie identyczne jak Nissan qashgai przy czym tańsze o ok. 15 tys. zł. porównując te same roczniki.
~teachair@gmail.com
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Jest to mój wymarzony samochód, więc oczywiście totalny pozytyw. Nie ma człowieka, który by się za nim nie odwrócił.
3,7
~Jacek
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Bardzo wygodne auto. Z charakterem. Ludzie ciągle się oglądają i dopytują co to za cudo. Wygląda rzeczywiscie wspaniale. Jeździ się dobrze (dla statecznych osób, bo odejścia to ono nie ma - pomimo 150 KM). Raczej na dłuższe trasy, choć ma trochę mały bagażnik. Kompas w wyposażeniu standardowym to taki amerykański smaczek.
3,3
~adam
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Niestety ! jest fatalnie. 150 KM ? wrażenie z jazddy to 80-90 KM, śilnik wybitnie nieelastyczny , II bieg po prostu nie istnieje. Zrobili typową miejską "przetaczałkę" (Silnik)
2,9
~jankoz32
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Przy 24000km pojawiajš się pierwsze oznaki tandetnoœci i niskiej jakoœci. Co będzie dalej? Najlepiej pozbyć się tej marki samochodu.