Lista ocen Dodge Caliber 1.8 i 16V 140KM 103kW 2006-2010 (13) - Ergonomia

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kierowca bombowca
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Wszystko gra i buczy z wyjatkiem jednej rzeczy ktora mnie osobiście non stop irytuje. Jest nią przełącznik światel awaryjnych i cypel przelącznika stanu licznika, temp. - pierwszy, światła awaryjne, wduszam zawsze przypadkowo jadac i kręcąc temperaturą i nawiewem, - drugi, cypelek kompa, muszę stac na światłach by go poprzelączac, w pzreciwnym razie się do niego nie dostanę (albo trudno przez gimnastykę)
~mdzikowski@compass.pl
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Wolałbym: bardzo dobrze. Do doskonałości zapewne daleko, ale w gruncie rzeczy dużą rolę w ocenie ma przyzwyczajenie, oswojenie. W tym modelu schowki zostały przewidziane dla posiadacza portfela, okularów, telefonu komórkowego, kilku CD i paru puszek napojów. Reszta proszę do walizki i do bagażnika.
~adam
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Bez entuzjazmu ale i bez większych uwag, jedyny mankament to dzwigienka podłokietnika ! - kiedy podłokietnik jest wysunięty do przodu bardzo trudno jest otworzyć schowek znajdujący się właśnie pod podłokietnikiem.
~3NT
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Mam 176 wzrostu i dla mnie ten samochód jest idealny. Małżonka- pasażer też nie narzeka. Duży bagażnik, regulowane tylnie fotele, regulacja wysokości kierownicy. Dla mnie super.
~Jacek
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Nie mogę się tylko przyzwyczaić do braku oświetlania w schowku i przełączania komputera na tablicy przyrządów przez koło kierownicy.
~pablo
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
wszystko jest w tym samochodzie pod ręką nie ma udziwnien ani denerwujących rzeczy. obsługa intuicyjna
~jankoz32
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Nie ma elementów zakłócajšcych prowadzenie auta. Ciche wnętrze. \"Plastiki\" nie trzeszczš.
~teachair@gmail.com
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Wszystko pod ręką, brawo za ChillZone i podłokietnik. Rewelacja - odchylane tylne siedzenia (10 stopni).
~Użytkownik
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
We wnętrzu trochę za dużo plastiku. Ładne, czytelne zegary, Za lodówkę daję dużego plusa.
~jacek
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
regulacja pochylenia oparć tylnej kanapy to dobry pomysł