Lista ocen Dodge Caliber 1.8 i 16V 140KM 103kW 2006-2010 (23) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kierowca bombowca
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Szalu nie robi, pomimo wysokiego profilu opon i w miarę wysokiemu zawieszeniu już gdzieś prztytarłem o podwozie. ponadto dziury naszych pięknych polskich dróg zbiera tak sobie. Przy prędkosciach ok 80km/h i średnio wielbłądziej drodze (koleiny) auto zachowuje się jakby koń na spręzynie jaki widzialem ost. na placu zabaw dla dzieci. Wygina sie to w lewo to w prawo, a brak w moim przypadku ESP nie pozwala zbytnio poszaleć.
~jankoz32
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Tarcze hamulcowe i klocki zdarte do zera przy 24000km przy łagodnej jeŸdzie. Serwis DODGE\'a nie potrafi uzasadnić tka szybkiego zużycia, cytujšc frazesy o ostrej jeŸdzie. Całkowita porażka. Wyglšda to na celowe działanie producenta – stosowanie najgorszych materiałów. Bardzo drogie opony zimowe.
~pablo
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Układ jezdny oceniam na 4 za dobre wybieranie nierówności. Mam jednak wrazenie że jest troche zbyt komfortowy i pokonywanie zakrętów w wersji bez ESP jest troche ... trzeba sie przyzwyczaić.
~mdzikowski@compass.pl
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Przejechałem Calibrem ponad 30 tys. Meganką ok. 80 tys. Mają inne wspomaganie (Caliber nieco twardsze). W Dodgu czuję się bezpieczniej, trochę \"przyspawany\" do jezdni), na łukach poczucie pewności...
~Wojtek
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Samochód świetnie spisuje sie nie tylko na polskich drogach ale także w zakrętach polecam jazde po małym rondzie pomału zwiekszajac prędkość:) oczywiście w granicach rozsądku i bezpieczeństwa
~Dodge
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Doskonały, trzyma sie trasy jak przyklejony, wysoki prześwit - 20 cm - i szerokie koła 215/60/R17 powodują, że jest wprost stworzony na Polskie drogi i wycieczki za miasto
~Grzegorz
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Nie jest to sportowe auto które klei się w łukach do asfaltu, ale zato doskonale radzi sobie z dziurami i krawężnikami, a tych mamy niestety sporo
~teachair@gmail.com
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
No tutaj naprawdę jestem pod wrażeniem, koła 17" robią swoje. Przyzwoity promień skrętu i łatwość manewrowania.
~adam
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Bardzo przecietny, dość sztywny - choć dzięki temu autko aż tak mocno się nie przechyla , bardzo wrażliwy na nierówności poprzeczne.

Usterki Dodge Caliber

Dodge Caliber – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~grzesiek197929@wp.pl
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
dla mnie jest doskonaly bardzo czuly mam w wyposazeniu ESP mozliwe ze to zasluga tego systemu.