Lista ocen Dodge Caliber 1.8 i 16V 140KM 103kW 2006-2010 (24) - Widoczność

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kierowca bombowca
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Ocena średnia bo przód ok ale tylko przednia szyba, w zakretach juz gorzej ponieważ przednie słupki lewy i prawy zabierają sporo widoczności. Słabo widac też koniec przodu autka np. przy parkowaniu, ze względu an spadek ostry maski (kwestia wyczucia). Rewelacją sa boczne lusterkan - duży pzreświt. Porażką jest tylnia szyba a lusterko wsteczne to tylko gadżet bo i tak przez niego nic nie widać. Widoczność tylu na cofaniu przez tylnią szybę -...
~mdzikowski@compass.pl
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Trzeba się przyzwyczaić. Tu ma się przed sobą dużą przestrzeń do szyby i można wybrać (ustawiając fotel): patrzę z góry na jezdnię, czy jadę "na leżąco". W tym aucie poświęcono dużo blachy na "napompowanie" nadwozia, z dobrym efektem estetycznym i bezpieczeństwa. Trzeba się przyzwyczaić.
~pablo
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
komfort w tym samochodzie jest naprawde na wysokim poziomie. niewielka wada jest przedni słupek za którym może schowac sie TIR i takie ułożenie przedniej szyby które zasłania sygnalizatory na skrzyżowaniach. W tylnej szybie też nic nie widać ale w końcu od czego są lusterka:)
~3NT
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Muszę się nie zgodzić z większością przedmówców. Wybierając ten typ samochodu, kupujemy niepowtarzalny design. W klasie "czołgów" Caliber wypada bardzo dobrze pod względem widoczności. W tył praktycznie nei patrze, bo zamówiłem jeszcze w salonie czujniki cofania.
~Dodge
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Trzeba nauczyc korzystac sie z lusterek bocznych bo widocznosc przez tylną szybę jest raczej mizerna, ale lusterka są tak duże, że odpowiednie ustawienie i umieętne posługiwanie się nimi nie nastręczają żadnych problemu przy jakichkolwiek manewrach
~adam
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Jest dobrze , byłoby doskonale gdyby nie ograniczona widoczność do tyłu. Mimo dość małych szyb , widać jest praktycznie wszystko co dzieje się na drodze do przodu jak i z boku auta. Miło jest w korkach i w czasie manewrownia na parkingu.
~grzesiek197929@wp.pl
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
idzie sie przyzwyczaic do przednich slupkow i bocznych szyb mam nieraz problemy przez to na parkingach gdy parkuje dodga nie widac takze maski auta.
~Adi
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Nie jest najgorzej chociaż na początku użytkowania ciężko było się przyzwyczaić do dużego nachylenia przedniej szyby.
~Jacek
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
w pierszej chwili myślałem, że jestem w czołgu ! Jednak po przejechaniu paru kilometrów się przyzwyczaiłem. Lusterka boczne są super !

Usterki Dodge Caliber

Dodge Caliber – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jankoz32
Hatchback 1.8 i 16V 140KM 103kW
Zakręt 90stopni trzeba obserwować przez okno boczne, przeszkadzajš słupki pionowe szyby przedniej.