Lista ocen Dodge Caliber 2.0 i 16V 160KM 118kW 2006-2010 (17) - Widoczność

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bossk
Hatchback 2.0 i 16V 160KM 118kW
To najsłabszy punkt tego samochodu. Po prostu nic nie widać. Do przodu - bo szyba jest niska i nie widać świateł na skrzyżowaniu. Na boki - bo boczki drzwi są na tyle wysokie, że strach, czy jakieś dziecko nie przebiega obok samochodu (na szczęście pomagają duże lusterka). Do tyłu - makabra i koniecznie muszę pomyśleć o czujnikach parkowania.
~kszesz
Hatchback 2.0 i 16V 160KM 118kW
Słaba do tyłu , mam czujniki cofania i dlatego to mi aż tak bardzo nie przeszkadza. Przednie słupki dosyć szerokie i trochę zasłaniają przy skrętach. Długa szyba z przodu nie pozwala na podjeżdżanie zbyt blisko do sygnalizatorów świetlnych.
~Marek
Hatchback 2.0 i 16V 160KM 118kW
Przednie słupki dużo zasłaniają. Idzie się przyzwyczić. Big lusterka + Fajne szyby - od zewnątrz nic nie widać od środka na zewnątrz wszystko + el.szyberdach. Wstecz mało patrzę, bo jeżdżę do przodu.
~marek
Hatchback 2.0 i 16V 160KM 118kW
Mimo ogromnej widoczności w lusterkach, komfort widoczności jest ograniczone poprzez grube słupki A. Pierwsze wrażenie - jak w czołgu. Ale ma to swoje plusy
~awielgos@interia.pl
Hatchback 2.0 i 16V 160KM 118kW
Kiepska, zwłaszcza przy cofaniu korzystałem z pomocy pasażerki, która wysiadała w tym celu albo otwierałem drzwi i patrzyłem do tyłu. Na boki też nie dobrze.
~casoooss
Hatchback 2.0 i 16V 160KM 118kW
Na początku przeraziły mnie małe okienka i małe lusterko wsteczne, ale tak naprawdę widoczność jest ok. Boczne lusterka są neisamowite.
~ico
Hatchback 2.0 i 16V 160KM 118kW
bardzo małe szyby. może taka moda ale miałem wrażenie, że jadę transporterem opancerzonym . dobrze, bo samochód jest wysoki i patrzy się z góry..
~Radomir
Hatchback 2.0 i 16V 160KM 118kW
Trochę słabsza do tyłu(natomiast rekompensują to ogromne lusterka boczne-szkoda,że nie składane elektrycznie).
~Jaro
Hatchback 2.0 i 16V 160KM 118kW
Słupki trochę za grube , słaba widoczność przez tylne szyby boczne i tylną, ale od czego są lusterka
~zbimaz10@wp.pl
Hatchback 2.0 i 16V 160KM 118kW
nie widać przodu. słupki zasłaniają widoczność. nie widać dobrze sygnalizacji w mieście