Lista ocen Dodge Caravan III Grand Caravan (24) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pojara
Grand Caravan 3.3 160KM 118kW
poważnej usterki chyba nie miałem, uszczelniłem skrzynię, wymieniłem łożysko z piastą w tylnym kole-koszt 350 zł z allegro- w serwisie 800 zł, mam wibracje przodu pojazdu przy prędkości 60 km/h prawdopodobnie związane z półosią przednią.drobne luzy na końcówka drążków , ale to chyba chleb powszedni dla samochodów
~Bartosz
Grand Caravan 3.0 V6 152KM 112kW
No i tu muszę niestety dać niską notę. Po 1 skrzynia biegów. Dwa razy remontowałem wydałem na to 10 tys. zł po 2 Nierówna praca silnika, z którą żaden mechanik nie potrafi dać sobie rady. pozostaje chyba wymiana silnika na inny....
~gregorek@se.home.pl
Grand Caravan 3.8 166KM 122kW
Samochód użytkuje od roku. Poza wymianą piasty tylnego koła i ciągłych problemów z gazem (instalacja standardowa z komputerem, ta za ok 1600 zł) nie odnotowałem żadnych poważniejszych usterek
~Piotr pm100@wp.pl
Grand Caravan 3.3 160KM 118kW
jak na razie odpukać w niemalowane, nic poważnego nie zdechł wymiana standardowych elementów zużywających się
~Otto
Grand Caravan 3.0 V6 152KM 112kW
Skrzynia ciagle działa, poprzedni właściciej zmieniał przekładnie kierownicza bo padła. Oby tak dalej.
~djdit małpa o2.pl
Grand Caravan 3.3 160KM 118kW
Narazie przez rok absolutnie nic i oby tak zostało do konca dni posiadania tego samochodu.
~jack
Grand Caravan 3.8 166KM 122kW
narazie nic poważnego i tak trzymać jedynie problem ze schowkami troche się wycheblowały
~domar74@op.pl
Grand Caravan 3.0 V6 152KM 112kW
robiłem skrzynie biegów ale gość od którego kupiłem auto dolewał do skrzyni jakiegoś syfu to musiała paść
~cwikas@poczta.onet.pl
Grand Caravan 3.8 179KM 132kW
Trudno powiedzieć bo jeżdżę nim od miesiąca i zrobiłem dopiera 2000 km. Póki co nic poważnego i oby tak dalej
~eichhorn@onet.pl
po przejechaniu 115000 km żadnych usterek /poza wymianą amortyzatorów/