Lista ocen Dodge Caravan III Grand Caravan (35) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojtek
Grand Caravan 3.0 V6 152KM 112kW
psuje sie modul, przy usterkach skrzyni biegow mechanicy sugeruja od razu naprawe skrzyni - koszt $1.100 a siada modul - koszt $350. Przy przebiegu 280 tys km modul byl wymieniany dwukrotnie. Sa opinie, ze w vanach siada wczesnie skrzynia. Uwazam, ze jest to brak odpowiedniej obslugi a ksiazka manualna powinna podawac koniecznosc wymiany oleju i filtra nie co 50tys mil/80tys km ale co 35tys mil/55 tys km. Przy wymianie oleju w transmisji...
~MARCIN-CRX@WP.PL
Grand Caravan 3.3 160KM 118kW
skrzynia w moim przypadku lekko szaleje czesto jest tak ze jezdzi tylko na pierwszym biegu albo lekko strzela ,trzesie jak juz jedzie tzn wskoczy inny bieg to super czasami jest cicho i fajnie sadze ze jak mialbym normalna skrzynie to by bylo doskonale :-}
~Otto
Grand Caravan 3.0 V6 152KM 112kW
Sprawdza się przy spokojnej jeździe po mieście albo na autostradzie. Niestety 4 biegi to za mało. Mocne depniecie gazu przy 80-90 km/h powoduje redukcje do b.niskiego biegu (chyba 2.) i rykiem silnika. Jak się nie depnie to owszem kulturalnie ale niezbyt żwawo.
~Bartosz
Grand Caravan 3.0 V6 152KM 112kW
Stara 3 biegowa skrzynia automatyczna. 2 razy prze zemnie remontowana. Pierwszy raz padła po 200tys.km Po remoncie pojeździła 40tys.km!! Pewnie to wina mechanika ale kosztowała mnie już 10 tys. zł.
~djdit małpa o2.pl
Grand Caravan 3.3 160KM 118kW
Jeżeli jest wlany dobry zalecany olej bez żadnych szarpnięć przy redukcji (automatyczna) absolutnie żadnych zastrzeżeń. Czwóreczkę daje tylko za to że przydało by sie więcej przełożen.
~pojara
Grand Caravan 3.3 160KM 118kW
zawczasu gdy zauważyłem że cieknie za bardzo zrobiłem jej uszczelnienie i kłopoty z szarpaniem i wyciekami się skończyły-nie musiałem wydawać 5 tyś. na naprawę
~domar74@op.pl
Grand Caravan 3.0 V6 152KM 112kW
mam 3 biegową skrzynie jest tak sobie wolałbym manual przy duzych prekościach zwłaszcza przy wyprzedzaniu nie jest sie penym przy przezuci na nizszy bieg.
~travaho@nyc.com
Grand Caravan 3.3 160KM 118kW
Oby tak dalej. Transmisia przerzuca biegi bez szarpniec ... nie daje narazie znkow ... zuzycia ... oby tak dalej ...
~Piotr pm100@wp.pl
Grand Caravan 3.3 160KM 118kW
automat stałe przeglądy bez problemów przydał by się może 5 bieg, choć ma 2800 obr/min przy prędkości 140 km/h tak że całkiem znośnie
~Mustang95
Grand Caravan 3.3 160KM 118kW
Pracowała dobrze do czasu aż nie wypadł sworzeń i rozwaliło calą skrzynię podobno normalne w tych modelach
Dodge Caravan III Grand Caravan