Lista ocen Dodge Caravan III Grand Caravan (26) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~djdit małpa o2.pl
Grand Caravan 3.3 160KM 118kW
Doskonały moim zdaniem, moje autko to grand i jak na samochód o długosci 5,1m i wadze prawie dwóch ton daje sie prowadzic jak zwykłą osobówkę, ostry zakret przy 120km/h przy tym wysokim samochodzie nie robi wrazenia. Zadnego podbijania czy niebezpiecznych przechyłów, tłumacze to sobie tym, że jest to szeroki samochód (prawdziwy van/minibus) a nie podwyższona osobówka jak renault scenic... jeżeli ktoś ma inne zdanie to niech wymieni...
~Otto
Grand Caravan 3.0 V6 152KM 112kW
Jest komfortowo, zwłaszcza na 14. Bruk, nierówności, garby - jakby gwałtownie maleją - wydaje sie jakby nasze drogi nagle sie wyrównały. Niestety właściwości jezdne predystynują do b. spokojnej jazdy, najlepiej po prostej drodze.
~travaho@nyc.com
Grand Caravan 3.3 160KM 118kW
Hmm, van to nie moj ford probe wiec musi inaczej jezdzic ... Jak na auto o takich gabarytach ... dziala poprawienie, dobrze trzyma sie na zakretach, nie przenosi niedoskonalosci drog do kabiny.
~MARCIN-CRX@WP.PL
Grand Caravan 3.3 160KM 118kW
ANI DOBRZE ANI DOSKONALE STAWIAM NA BARDZO DOBRZE ,,, CICHO MIEKO JAK JAKAS WYPAS TERENOWKA ZAKRETY POKONUJE DOBRZE W DUZYCH PREDKOSCIACH DZIURY TAK SAMO BEZ PROBLEMU
~wojtek
Grand Caravan 3.0 V6 152KM 112kW
bardzo wrazliwy na slabe drogi, przednie zawieszenie trzeba sprawdzac i kontrolowac zbieznosc, cisnienie w oponach bo od razu trzepie po kierownicy
~gregorek@se.home.pl
Grand Caravan 3.8 166KM 122kW
Nasze drogi wszystko załatwią może amerykańskie są lepsze. A tak już zupełnie poważnie, nie miałem poważniejszych awarii poza normalnymi, okresowymi wymianami.
~domar74@op.pl
Grand Caravan 3.0 V6 152KM 112kW
oj na polskie drobi super tylko te koleiny auto ma taki rozstaw osi że jedzie po nich jak po szynach reszta na 5
~Bartosz
Grand Caravan 3.0 V6 152KM 112kW
Samochód daje wręcz niesamowity komfort jazdy. Jazda nim w długie trasy to istna przyjemność.
~Piotr pm100@wp.pl
Grand Caravan 3.3 160KM 118kW
no cóż polskie drogi, koleiny dają sie we znaki auto ma szeroki rozstaw osi i ciągnie po koleinach
~Pawel
Grand Caravan 3.8 166KM 122kW