Lista ocen Dodge Caravan III Grand Caravan 3.8 166KM 122kW 1996-1998 (8)

~gregorek@se.home.pl
Grand Caravan 3.8 166KM 122kW
Myslę, że dobrze się stało kupując ten samochód. Większych problemów z nim nie ma (tylko LPG). Tak jak napisali inni, samochód dla dużej rodziny lub jako samochód do małego transportu. Jeśli ktoś chce mieć namiastkę ameryki w swoim garażu, to serdecznie polecam. Nie żałuje dnia w którym go kupiłem i mam zamiar jeszcze długo nim pojeździć. Blacha bez żadnej korozji po tylu latach, plastikowe burtu (dobry pomysł), kamień nie straszny, światła...
~Pawel
Grand Caravan 3.8 166KM 122kW
Doskonałe auto dla wielkich rodzin jak i dla dwojga ludzi, chodzi tutaj o komfort
~Piotr
Grand Caravan 3.8 166KM 122kW
Marzyło mi się kiedy byłem dzieckiem, w końcu kupiłem i trzeba przyznać, za te pieniądze lepszego samochodu nie da się kupić. Super samochód dla rodziny i porywczych singli. Wygodne, bezpieczne, paliwożerne i wielkie. Czysty amerykański sen.
~polres@uninet.com.pl
Grand Caravan 3.8 166KM 122kW
dla większej rodzinki rewelacja! Jako przyjaciel rodzin wielodzietnych tak jak moja jest wspaniały.
~jack
Grand Caravan 3.8 166KM 122kW
Amerykanie wiedzą że żyją a europejczycy tylko udają.Najlepiej choć nie najtaniej jak samochód jest serwisowany u profesjonalistów.
3,4
~ryzag
Grand Caravan 3.8 166KM 122kW
Jestem niewolnikiem tego samochodu. Jego komfortu i przestrzeni. Idealny na wyjazdy. W mieście tez OK ( automat). Z parkowaniem nie ma większych problemów.
~Vectorek
Grand Caravan 3.8 166KM 122kW
10 lat i nic żadnych problemów, sprawuje si wyśmienicie (Silnik)
~Witold Muszek Wałcz
Dodge Caravan III Grand Caravan