Lista ocen Dodge Caravan IV Grand Caravan (21) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mazi
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
trzeba szukać ze świecą niestety praktycznie wszystkie auta za wielkiej wody to trupy do reanimacji, w nich popsuje się wszystko, uwaga na elektrykę, szybko śniedzieję przewody po nakłuwane, masa na rozruszniku często przerywa i klops, wypadanie zapłonu, to wymiana przewodów i świec, szybko kończą się klocki i tarcze hamulcowe, na szczęście są dosyć tanie,
~Maestro
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Nie jest najgorzej, ale części niestety tylko w ASO, np żarówka świateł mijania 70 zł, ale jest dosyć dziwna. poza tym siłownik drzwi suwanych z wymianą 500 zł. Wymiana zaworu EGR 850 zł
~as
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
nie wiem dlaczego kapało mi z pompy wodnej więc wymieniłem, do tej pory nie wiem czy coś się w nim jeszcze psuje, przy czym należy dodać że za oryginalną nową pompę zapłaciłem 250 zł
~zbych383
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
jest naprawde niezawodny,jeśli staniesz sie jego właścicielem szybko go polubisz jeżdzilem wieloma samochodami lecz zaden nie byl w trasie taki jak ten (700 km i nie jesteś zmęczony)
~Dominik
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Plastiki są okropne, potrafi pękać w najmniej oczekiwanym miejscu, pękł mi na mrozach gdy włączyłem grzanie tuż przy kratce nawiewu przedniej szyby.
~Mazi
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Przy tym wieku i przebiegu to w sumie coś zawsze, żarówki podświetlenia budzików, alarm fabryczny, podnośnik szyby.
~tomek waidemaier
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
prosta konstrukcja nie ma co sie zepsuc a jesli nawet to nie trzeba byc alfa i omega aby sobie z tym nie poradzic
~dac_g
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
duże obciążenia i resory z tyłu powodują konieczność zmiany tylnych amortyzatorów
~BYQ82@poczta.fm
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Trochę za dużo plastików, oryginalne radio słabiutkie, dobre głośniki
~Adrian
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
nie miałem przez 3 lata żadnych problemów
Dodge Caravan IV Grand Caravan