Lista ocen Dodge Caravan IV Grand Caravan (28) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dodge Crand Caravan 2006 3.8
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Auto nie dla szybkiego amatora jazdy Miasto Warszawa 14/15 L gazu Miasto Warszawa 13/14 L Bęzyny 95 Mieszany 12/13 Gazu Mieszany 11/13 Bęzyny Trasa 9.8/11.5 L Gazu Trasa 9,2/11 Bęzyny Silnik 3,8 V6 lepiej niż w silnikach klekotach 2,5 wiec nie wiem po co ludziska je kupują Wymiana Cewka przewody wysokiego napięcia świece koszt z robocizną wszystko firmy mopar 1200 zł na zamienikach do 700 zł całe moje naprawy . Co robiłem jeszcze...
~zbych383
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
polecam w jak najszybszym czasie montaż instalacji gazowej na wtrysku sekwencyjnym,zbiornik w miejsce koła zapasowego,Wówczas samochód staje sie przyjazny dla kieszeni.Koszty spadaja prawie o polowe.Spalanie min. na bezynie w mieście 12.5l lecz przy ostrzejszej jeżdzie śmialo spali 19,5l. Spalanie na gazie dluga trasa 10,5 l.(do 120 kmh)Miasto-18-19l nie łudzić sie ze bedzie mniej
~zbych383
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
zużycie bęzyny jest nieco niższe niz gazu i tak na przyklad bezyny w mieście przy bardzo spokojnej jeżdzie spali 12,5 l. na 100 km ale przy jeżdzie bardziej zdecydowanej spali 15-17 l.na 100 km gazu spala w mieście 15-19 l na 100 km na trasie spalanie gazu wynosi srednio 12-13 l na 100 km przy sredniej predkości 120km/hi
~Mazi
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
No cóż można to krótko opisać ile wlejesz tyle spali. Jo ostro jeździłem więc nie schodziło spalanie poniżej 18 l lpg i praktycznie tyle samo pb. Na szczęście silnik spali wszystko w instrukcji jest napisane że minimum jakie możemy zalać to 88 oktanów a maks 96.
~tomek waidemaier
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
miasto 16 mil z galona highway 20 mil z galona dane producenta nigdy nie mierzylem serwis bardzo tani czesci za grosze oczywiscie w usa jak z tym jest w polsce nie wiem ale znam pare osob z kraju ktore sobie nawet chwala te auto
~Maestro
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
No coś za coś. Do miast to auto się nie nadaje. Hamowanie i ruszanie nie sprzyja ekonomiczności. poza tym jest dość ciężki - prawie 2 tony. Ale zagazowany nie jest tak drogi w utrzymaniu.
~Mazi
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Na prawdę dobrze, można spokojnie rozmawiać przy prędkościach autostradowych, w mieście w sumie to się można wyłączyć i słuchać spokojnie muzyki. Jest jest to odizolowany samochód od świata ale nie jest źle.
~RAM15004X4@POCZTA.FM
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
3,3 DELIKATNIE DYSZKIE PO TRASIE MIASTO TO JAKIES 13 L PROSZE MI ZAUFAC JEZDZILEM TYMI SKOCZKAMI 8 LAT W STANACH I WIEM JAK TYM HULAC TO D E L I K A T N I E A JAK DASZ ZDROWIA TO I 30 L
~as
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Pali nie mało ale nie mniej niż inne osobowe z tą pojemnościa. Dodać należy wagę opory powietrza przy gabarytach oraz to że miści się w nim 7 grubasów i ich bagarze to jednak mało.
~Adrian
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Po założeniu gazu stał się całkiem przyjazny dla kieszeni. Z częściami nie ma problemu ponieważ jest to Chrysler.
Dodge Caravan IV Grand Caravan