Lista ocen Dodge Caravan IV Grand Caravan (25) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mazi
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Jak wsiadłem do tego auta po raz pierwszy byłem bardzo ale to bardzo miło zaskoczony, nie jest tak miękki jak chrysler, ale też nie jest super twardy jak t5. Z tyłu resory piórowe, tak wiem troszkę stare rozwiązanie ale nie ma tragedii co do komfortu jazdy, jeżeli jedzie komplet osób (siedem) to jest faktycznie miękki. Na nasze drogi według mnie jest ok, dobrze tłumi nierówności i dziury, wysoki profil opony co powoduje że jej nie przetniemy...
~Mazi
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Nigdy nic nie jest doskonałe ale samochód zadziwiająco dobrze trzyma się drogi, nie ma możliwości pokonywania zakrętów z super prędkościami ale jestem pod dużym wrażeniem (pozytywnie) W zimie żadnych problemów z trakcją tylko dobre opony i wjechał wszędzie gdzie chciałem. Bez problemów podjechałem w super trudnych warunkach pod słynny hotel w Wiśle, ten z basenem. (podjazd bez pomocy personelu parkingowego)
~Maestro
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Auto generalnie duże, więc na zakrętach lubi bujać. Na nierównościach również. Nie da się nim szybko pokonywać zakrętów, ale w końcu to nie wyścigówka. W każdym razie mogłoby być lepiej.
~as
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Jak na "busa" da się szybko pokonywać zakręty, wyboje też nie straszne, dzieci w fotelikach smacznie śpią nie odczuwając prędkości. Kontrola trakcji i waga pomaga na lodzie zimą.
~zbych383
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
super komfortowy doskonale absorbuje wszelkie nierówności i dziury naszych dróg należy średnio co rok wymienic tuleje stabilizatora ale koszt jest niewielki
~zbych383
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
pod warunkiem natychmiastowej zmiany ogumienia z amerykańskiego na europejskie Przy duzych predkościach niegrożne wychyły na zakretach
~tomek waidemaier
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
przod zawieszenie McP tyl porazka os sztywna resory piorowe wraz z omortyzatorami. inaczej jest w wersji 4X4 ale ta za to jest bardzo awaryjna
~maniek
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Przy szybkich partiach lepiej nie przesadzać na zakrętach. W porównaniu z konkurencyjnymi vanami ze Starego Kontynentu nie jest zle
~BYQ82@poczta.fm
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Jeżdzi sie komfortowo i wygodnie. Wielkość auta nie pozwala na jazdę sportową. Należy uważać na podmuchy wiatru.
Dziennik kosztów dla Dodge Caravan IV Grand Caravan
20,4
~Dominik
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
dobrze, fajnie płynie, nasze drogi mnie rujnują, wymiana sworzni i tulejek za często.
Dodge Caravan IV Grand Caravan