Lista ocen Dodge Caravan IV Grand Caravan (19) - Widoczność

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mazi
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Dobrze, nawet bardzo dobrze, grand jest duży, ale nie jest to problem jak ktoś cofa i nie widzi tyłu auta to jest taki wynalazek jak kamera cofania, czujniki cofania. Ja nigdy nic autku nie zrobiłem przy cofaniu, lusterka są duże i bardzo w nich dobrze widać.
~Mazi
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Dookoła widać wszystko, owszem miałem kamerę cofania i czujniki. Pomagało i to bardzo dużo, żona nie mogła dobrze wyczuć jednak gabarytów auta. troszkę przeszkadzają przednie słupki są szerokie i to lekko przeszkadza na skrzyżowaniach.
~mar_p
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Jako że siedzi się wysoko, prawie jak w terenówce, widoczność jest dobra. Trochę zasłania szeroki słupek przedni lewy. No i wiadomo parkowanie ponad 5-cio metrowego auta - trzeba się przyzwyczaić. Na + bardzo duże boczne lustra.
~Dodge Crand Caravan 2006 3.8
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Rewelacja . Parkowanie tyłem jest proste . Widać w szybie ile jeszsze możemy dojechać a z czujnikami parkowania ten samochodzik mozna zaparkować na milimetry . siedzisie wysoko wszystko widać idealnie .
~Dominik
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Mam grand caravana i lepiej nim parkuję niż poprzednio swoją astrą HB, jest tylko w lusterkach martwy punkt i nie widać mijającego nas samochód na wysokości tylnego słupka.
~Maestro
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Widoczność z przodu ograniczona grubymi słupkami i nie do końca wycierającymi wycieraczkami. Za to do tyłu bez problemu. Auto jest dobrze przeszklone.
~zbych383
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
doskonała widocznośc do przodu i na boki siedzi sie wysoko widoczność do tylu jest ...trzeba zaopatrzyć swoje auto w czujniki parkowania lub kamere cofania
~zbych383
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
ograniczona widoczność do tyłu.Polecam instalacje czujników parkowania Do przodu i na boki widoczność bardzo dobra
~as
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Oszklony z wysokiej pozycji kierowca widzi wszystko co trzeba, pasażerowie wolą spać lub prowadzić rozmowy.
Dziennik kosztów dla Dodge Caravan IV Grand Caravan
20,4
~wieslaw
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
doskonala dzieki dobrej pozycji za siedzenia kierowcy , ktore jest usytuowane dosyc wysoko
Dodge Caravan IV Grand Caravan