Lista ocen Dodge Caravan IV (87)

~Mazi
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Jeżeli ktoś szuka auta za rozsądne pieniądze, zamontuje LPG i trafi na dosyć zadbany egzemplarz to będzie więcej jak zadowolony, jeśli ktoś szuka ścigacza lub miejskiej bzdzinki to sorry nie ten typ pojazdu. Tutaj liczy się wygoda, komfort i przestrzeń wewnątrz.
3,8
~Mazi
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Dosyć sporo takich małych awarii co spowodowało kilkukrotnie nerwy u mnie. Kupiłem używany z USA więc nie ma co się dziwić. Ale bardzo byłem zadowolony z samochodu, polecę go na prawdę każdemu ale tylko silniki benzynowe.
~Maciej
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Chcę myśleć, iż trafiłem na nieszczęśliwy egzemplarz ;)
3,3
~tomek waidemaier
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
przecietne auto dla przecietnej rodziny w usa auto dla matek z dziecmi jednak walory transportowe i komfort podrozowania zwlaszcza na dlugiej trasie potrafi zacmic wszystkie nie domagonia kto mysli o zakupie uzywanego caravana lub town & country (oba sa prawie identyczne) musi sie wystrzegac przebiegu powyzej 60000 mil .inaczej bedzie to dla niego przykre.chociaz sa nieliczne przypadki ze auta te przemierzyly 200.000 mil; ale osobiscie...
~Dodge Crand Caravan 2006 3.8
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Gdyby palił do 10 litó∑ maksymalnie to nigdy bym już innego auta nie chciał posiadać choć 15 maksymalne spalanie gazy też mnie nie przeraża 15x 2.0 zł daje mi 30 złotych na 100 km z 30 litrów gazy standardowo 220 do 230 km warszawa i okolice
3,8
~Maestro
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Uważam, że auto nadaje się na drogi amerykańskie. Na polskie dziury średnio. Zaczynają skrzypieć resory tylne, pojawiają się luzy w zawieszeniu przednim. Serwis ASO drogi, części też nie tanie. Wszystko ma swoje wady i zalety, ale nie kupiłbym już takiego auta.
~zbych383
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
doskonaly samochód do biznesu do podróży i do jazdy po mieście komfortowy bardzo cichy i przestronny no i bezawaryjny
~McGregor
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
To jest mój 10 samochód, co prawda tylko raz miałem nowy (Nexia), raz w podobnym wieku (C5), pozostałe były starsze, ale w tym wreszcie poczułem komfort bezproblemowego codziennego użytkowania.
~mar_p
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Fajna fura dla większej ekipy, naprawdę komfortowa. Teraz juz zanieduże pieniądze, ale niestety coraz mniej zadbanych egzemplarzy.
~mister
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
z niedociagnieciami wygrywa ergonomia i praktycznosc tego auta- ja juz nic nikomu nie musze udowadniac ze jestem lepszy bogatszy itd- auto spelnia funkcje praktycznego auto ABSOLUTNIE DOSKONALE!!! polecam kazdemu w ten sposob myslacemu czyli praktycznoscia a nie emocjami- chociaz ogolnie ludzie mowia ze ladne auto wiec czego chciec wiecej??