Lista ocen Dodge Caravan IV (53) - Całokształt

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomek waidemaier
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
przecietne auto dla przecietnej rodziny w usa auto dla matek z dziecmi jednak walory transportowe i komfort podrozowania zwlaszcza na dlugiej trasie potrafi zacmic wszystkie nie domagonia kto mysli o zakupie uzywanego caravana lub town & country (oba sa prawie identyczne) musi sie wystrzegac przebiegu powyzej 60000 mil .inaczej bedzie to dla niego przykre.chociaz sa nieliczne przypadki ze auta te przemierzyly 200.000 mil; ale osobiscie...
~Piotr
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Cóż, za moja opinię o aucie wystarczy to , że jeździłem nim 9 lat :) Bardzo dobry, tani w eksploatacji samochód. Po wyjęciu tylnej kanapy i środkowych foteli załadowałem do niego wersalkę + fotel + materac w IKEI . Z takim ładunkiem, przy prędkości 160 km/h spalanie to 16 l/100 km LPG. Jedyne części, które czasami ulegały zużyciu to gumy i łączniki stabilizatora. Po za tym nic się nie psuło, a samochód był po przejściach w USA. Żałuję, że go...
~taniazjawin@yahoo.com
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Mam przejechane 200,000.00 KM.Posiadam go od nowosci.Wspanialy samochod,niezawodny.Wyposazony w lotnicze siedzenia,duzo miejsca,wygoda i komfort.Pali 10 litrow paliwa.Wspanialy na rodzinne wyjazdy z duzym bagazem.Nie zawiodl mnie ani razu.Przed tym egzemplarzem,tez mielismy,Dodge Caravan,tylko model z 2000 roku.Sprzedalismy go znajomym i wiem,ze dalej jezdzi mimo przejechanych 250,000.00 KM.
~brejn
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Użytkuję od 2012. Samochód komfortowy. Przestronny. Z instalacją LPG przy spalaniu przeciętnie 13L. Wychodzi relatywnie jakieś 5L Pb95 - czyli tyle co miejski mikro samochód. Standardowy serwis i wymiana częsci i płynów ekplatacujnych to koszt porównywalny z FIATem lub OPLEM - rozsądnie. Idealny w długim trasach. W mieście również się sprawdza.
~Ziom
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Mój ulubiony samochód. Miałem aut kilkanaście, prywatnie i w firmie. Nie jest to demon szybkości, ale swoje ruszy, po mieście nie ideał, bo duży (czujniki lub kamera dobra rzecz :). Niemniej wszystkie wypady ze znajomymi, dalekie i bliskie trasy to czysta przyjemność (zdecydowanie polecam dodatkowe monitory dla pasażerów i dobre audio)
~grzegorz
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
auto pszestronne na dzien dzisiejszy ceny i dostepnasc czesci bez problemu i w dobrej cenie, super wygodne na trasach, problem z parkowaniem w miastach,instalacja gazowa stag300 bez zadnych problemow , male problemy z zawieszeniem-koncowki drazkow kierowniczych oraz gumy stabilizatora -wymiana na 100000km ale temu winne sa nasze drogi
~mister
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
z niedociagnieciami wygrywa ergonomia i praktycznosc tego auta- ja juz nic nikomu nie musze udowadniac ze jestem lepszy bogatszy itd- auto spelnia funkcje praktycznego auto ABSOLUTNIE DOSKONALE!!! polecam kazdemu w ten sposob myslacemu czyli praktycznoscia a nie emocjami- chociaz ogolnie ludzie mowia ze ladne auto wiec czego chciec wiecej??
~k.kolaska@interia.pl
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Jestem w tym aucie zakochany.żadnych zbędnych bajerów , prosty , mocny i funkcjonalny.Doskonały do jazdy na codzień do pracy, z rodziną , po materiały budowlane.Grand byłby za długi po mieście ,ten jest jak przeciętny kombi.Po wywaleniu ławek dostawczak.I ten bagażnik dachowy nieraz uratował mnie gdy miałem wozić coś powyżej 4m.
~happy bus
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Superwygodne autko, pełen komfort, poprostu się płynie, nie odczuwa się zmęczenia, pomieważ pozycja za kierownicą jest inna. byliśmy w trasie ze spaniem w tyle, dwie osoby = wygodnie, wyprostowane nogi. zaletą jest brak tunelu środkowego w automatach. Często wożę 7 osób, bez problomów.
~Mazi
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Jeżeli ktoś szuka auta za rozsądne pieniądze, zamontuje LPG i trafi na dosyć zadbany egzemplarz to będzie więcej jak zadowolony, jeśli ktoś szuka ścigacza lub miejskiej bzdzinki to sorry nie ten typ pojazdu. Tutaj liczy się wygoda, komfort i przestrzeń wewnątrz.