Lista ocen Dodge Caravan IV (37) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Może krótko, bo większość jest w kosztach utrzymania. Jak ktoś (mechanik) spali Wam główny komputer to najlepiej jak go sprowadzicie ze Stanów, można używany i nawet jedyne 1000 zł z przesyłką, ale ile czasu to trwa. Może krócej jak przeczytacie ten wpis, bo w okolicach Białegostoku nikt nie chciał się podjąć naprawy i też nie wiedział jak, także pamiętajcie KOMPUTER TYLKO Z USA!!! tam programują używane od ręki na podstawie nr VIN.
~Mazi
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Skrzynia biegów, ja robiłem trzy razy. Raz zapłaciłem a pozostałe dwa były na reklamacji, trafiłem mechanika który chciał zbić majątek na jednej skrzyni i zamontował używane graty do środka, no cóż w moim przypadku się zemściło bo robił skrzynię na swój koszt. Wcale mi nie było przykro:) Tak na prawdę to w Polsce jest tylko kilku mechaników co wiedzą jak naprawiać skrzynie.
~tomek waidemaier
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
silnik przy dobrym serwisie powinien bez problemu wytrzymac 100.000 mil transmisja(automat) jak mam byc szczery to powyzej 70000 mozna liczyc tylko na szczescie bo na 10 - 7 trzeba wymienic koszt $ 700 + robocizna oczywiscie regenerowana
~McGregor
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Wymieniam płyny w terminie, części zawieszenia jak się tylko odezwą, poza tym po prostu wsiadam i jadę. Przez 1,5 roku nakręciłem ponad 60 tys km - żadnych większych nakładów.
~Dodge Crand Caravan 2006 3.8
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Uszkodzona cewka pozwalała na dojechanie do serwisu (zakup oryginału to 380 żl) wymiana od 120(warsztat) do 350 w serwisie gwarancyjnym
~zbych383
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
przy przebiegu 170000 km odezwała sie pompa wody jej koszt 240 zł + wymiana poza tym żadnych mniej lub bardziej poważnych usterek,
~Maestro
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Nic poważnego się nie stało, ale trzeba uważać na egzemplarze powypadkowe, bo można się nieźle przejechać.
~Adam
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Nic takiego mnie nie spodkało mechanicy od silnika dawno o mnie zapomnieli
~Piotr
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Poważnych brak. Nigdy nie zawiódł w trasie, a to wg. mnie jest najważniejsze.
~Mazi
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
No tutaj króluje skrzynia biegów, popsuł się także alternator, zawór EGR.