Lista ocen Dodge Caravan IV (42) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zbych383
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
przed zakupem auta używanego polecam dokładne sprawdzenie na stacji djagnostycznej (wiekszosć przyplyneła zmielona zza oceanu;) Jakość wykończenia nie jest na poziomie mercedesa klasy e lecz nic jej nie brakuje a uchybień jest naprawde niewiele napewno nic nie trzeszczy i nie piszczy za tą cene rewelacja
~zbych383
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
cały sekret bezawaryjności auta polega na jego kupnie a wiec jeśli kupimy auto powypadkowe złozone przez naszych fachowców często w stodole to nie dziwmy sie że dodge są awaryjne przed kupnem warto wydać parę złotych aby dobrze sparwdzić auto które nam długo i bezawaryjnie posłuży
~Mazi
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Nigdy nie zdarzyło się tak że nie miałem kasy na to co się popsuło i to uważam za bardzo dobre. Najgorzej jak coś się wysypie a my nie mamy siana na naprawę. Auto stoi i rdzewieje. A w tym przypadku to koszty utrzymania są niskie.
~Filip Mazury
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
ogulnie nie jest tak zle mógłby mniej palic nie psuc sie itd. ale za ta cene jakie auto po rozerwaniu mechanizmu róznicowego dojedzie do domu 400 km. zadne a dodge dojechal skrzynie mylem z opiłków karcherem bebechy zmielone
~Adam
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Jak narazie w tej cenie nic lepszego nie miałem s-maks drozszy i awaryjny bme e46 320d mega awaryjne ford Escort 1.6 średnio awaryjny bme 325i drobne awarie Przebieg ponad 370 tylko w doodge ;)
~Mazi
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Dosyć tani w zakupie i w serwisowaniu, jeśli chodzi o eksploatację to ja serwisowałem w ASO więc tanio nie byłe. Ale można sobie podarować ASO i na pewno będzie dużo taniej.
~Dodge Crand Caravan 2006 3.8
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Ceny w polskich salonach są chore sprowadzałęm z Canady po odleniu kosztował mnie o 20 tysiecy taniej niż bym za ten rocznik miał zapłacić za jakiś rozbity w polsce z komisu
~Maestro
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Największą zaletą jest możliwość kupna za nieduże pieniądze potężnego vana. Co prawda ze sprzedażą jest później poważny problem. Ale jak to w życiu coś za coś.
~mister
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
no ja kupilem to auto sam za oceanem- wyszlo mnie grosze- i polecam auta z USA bo w salonie takie kosztuje szalone pieniadze a mozna taniej
Dziennik kosztów dla Dodge Caravan IV
20,3
~TOMEK
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
NIE ZNAM CENY W KRAJU !!2 C LATA TEMU TJ.2005ROKU 2003ROCZNIK AUTA WYSZEDŁ 43000ZL ,CO TU WIĘCEJ MÓWIĆ!!!?? HE HE JAK NP PEUGEOT 2006!! HHEEEEEE HEEEE