Lista ocen Dodge Caravan IV (49) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mazi
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Jak wsiadłem do tego auta po raz pierwszy byłem bardzo ale to bardzo miło zaskoczony, nie jest tak miękki jak chrysler, ale też nie jest super twardy jak t5. Z tyłu resory piórowe, tak wiem troszkę stare rozwiązanie ale nie ma tragedii co do komfortu jazdy, jeżeli jedzie komplet osób (siedem) to jest faktycznie miękki. Na nasze drogi według mnie jest ok, dobrze tłumi nierówności i dziury, wysoki profil opony co powoduje że jej nie przetniemy...
~Mazi
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Nigdy nic nie jest doskonałe ale samochód zadziwiająco dobrze trzyma się drogi, nie ma możliwości pokonywania zakrętów z super prędkościami ale jestem pod dużym wrażeniem (pozytywnie) W zimie żadnych problemów z trakcją tylko dobre opony i wjechał wszędzie gdzie chciałem. Bez problemów podjechałem w super trudnych warunkach pod słynny hotel w Wiśle, ten z basenem. (podjazd bez pomocy personelu parkingowego)
~Maestro
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Auto generalnie duże, więc na zakrętach lubi bujać. Na nierównościach również. Nie da się nim szybko pokonywać zakrętów, ale w końcu to nie wyścigówka. W każdym razie mogłoby być lepiej.
~LUIS
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
50 TYS. MIL KONCOWKI WACHACZY KONIECZNOSC JAK NIE WYMIENISZ TO BEDZIE STUKAC I UCHO DRAZNIC CENA SMIESZNA W SERWISIE PEWNIE DWA RAZY JAK U KOWALA SAM ZMIENIALEM KOSZT TO JAKIES 300 ZLOTYCH NA OBIE STRONY
~ram15004x4@poczta.fm
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
tez bez przesady kto jezdzil po drogach ameryki nie zdziwi sie tym ze czasami trzeba podziubac w zawiachach gumy na drazkach to norma jeden 50 pln 50 k mil nie ma mocnych cos wusi dawac wygode
~Grzeniu
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
W Stanach albo nie mają dziur albo inaczej je naprawiają. Doskonale się jeździ tym autem jeżeli droga jest dobra. Na polskich łatanych drogach komfort jest bardzo słaby.
~k.kolaska@interia.pl
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Założyłem alumy 17 cali i niski profil, mam zapędy nawet na ostre zakręty.Ogólnie dobrze.Na trasie mięciutko buja ,aż się chce jeździć.400 km to jak jazda do marketu po zakupy.
~as
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Jak na "busa" da się szybko pokonywać zakręty, wyboje też nie straszne, dzieci w fotelikach smacznie śpią nie odczuwając prędkości. Kontrola trakcji i waga pomaga na lodzie zimą.
~Adam
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Tym autem wiem że na zakrętach trzeba zwalniać Man jeszcze forda s-maksa może mniej wygodny ale bardziej sportowy van na zakrętach i hamulce lepsze
~zbych383
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
super komfortowy doskonale absorbuje wszelkie nierówności i dziury naszych dróg należy średnio co rok wymienic tuleje stabilizatora ale koszt jest niewielki