Lista ocen Dodge Caravan IV (44) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mazi
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Dobrze przy prędkościach 160-180 km/h da się rozmawiać przez telefon, dobre ciche opony i jest ok, to jest dosyć opływowy samochód więc jak ktoś ma świst gwizd w aucie to chyba ma jeden samochód zrobiony z czterech, przy prędkościach miejskich dosłownie nic nie słychać co się dzieje poza autem.
~mar_p
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Generalnie na postoju nie słychać silnika. Podczas jazdy po mieście też jest bardzo cicho. Natomiast na trasie przy dużych prędkościach powyżej 140 jest dość głośno.
~zbych383
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
wyciszenie super.Jedynie przy szybkiej jeżdzie przy nagłym wciśnieciu pedału gazu nastepuje redukcja z 4 biegu na 2 i wowczas silnik może na chwile stać sie nieco głośny
~Maciej
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
To najcichszy wóz jaki miałem. Jak jedzie na benzynie to trzeba sprawdzać czy w ogóle jest włączony silnik ;) A jeździłem już Volvami, Subaru, Hondą, Oplem...
~McGregor
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Szczytem wyciszenia to on nie jest. Wyraźnie słychać odgłosy opon. Ale nagłośnienie R-CD fabryka wyposażyła w piękne basy - daje się pogodzić.
~mister
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
do 120km/h bardzo poprawne auto- cicho spokojnie, nic nie wyje ani nie szumi- powyzej niestety juz nie tak kolorowo
~Martinooss
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Czasami czekajac na swiatla zastanawiam sie czy mam wlaczony silnik, bardzo czesto slysze odglosy "Rumburakow" stojacych obok.
~k.kolaska@interia.pl
Minivan 3.3 SE 182KM 134kW
Jak na te gabaryty szum się robi dopiero powyżej 140 km/h.W porównaniu z fordem galaxy jest ciszej.
~Maestro
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Silnik cichutki, niestety polskie dziury załatwią każde zawieszenie, które trochę słychać.
~Dodge Crand Caravan 2006 3.8
Grand Caravan 3.8 218KM 160kW
Jest dobrze ale mogło by być lepiej . Ja oceniam na dobrze bo do doskonałości troszkę brakuje