Lista ocen Dodge Challenger III (7) - Ergonomia

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Coupe 3.5 V6 254KM 187kW
Tutaj kwestia gustu. Ja lubię proste rozwiązania. Challenger jest prosty. Cała klimatyzacja to trzy gałki z których każda jest jest równocześnie przyciskiem. Pozostałe dwa przyciski to wyłącznik ESP i awaryjne. Robi wrażenie. Radio mam nowe nieoryginalne i nie pasuje stopniem skomplikowana do reszty. Poza tym dobry dostęp wszędzie poza fotelem kierowcy, który się nie składa!!!
~Robert +
Coupe 5.7 V8 HEMI 377KM 277kW
Wszystko pod ręką. Auto zorientowane wybitnie na kierowcę, czego przykładem niech będzie fotel kierowcy sterowany elektrycznie a fotel pasażera już manualnie (ma to jednak też swoje plusy dla wsiadających do tyłu).
~Marcin
Coupe 6.1 V8 HEMI 431KM 317kW
bardzo wygodne duze drzwi, latwe wsiadanie, zmniejszona kierownica z modelu 2011 zapewnia latwe sterowanie autem. dostep do funkcji infotainment z kierownicy - latwe i bezpieczne rozwiazanie.
~Mistrz
Coupe 3.5 V6 254KM 187kW
W kierownicy można tylko zmieniać stacje radiowe itp. a nie można robić głośniej. Nie wiem kto to wymyślił. Za duża kierownica jak na takie auto.
~Daro rt
Coupe 5.7 V8 HEMI 377KM 277kW
Jak na prawie 6 litrowy silnik jazda,, na miejscu" 12,4 do 13 to super wynik. Śmieje się z każdego Eco busta i,, turbiarzy"
~Tomasz
Coupe 5.7 V8 HEMI 377KM 277kW
Deska otula kierowcę, przyciski są rozmieszczone sensownie. Bardzo sprawnie i intuicyjnie działa duży dotykowy monitor.
~Rowerycztery
Coupe 3.5 V6 254KM 187kW
Wszystko na miejscu, dla mnie zbyt nisko klamki wewnętrzne.