Lista ocen Dodge Charger V (5) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nithhogg
Coupe 3.5 i V6 24V 253KM 186kW
Trzeba pamiętać, że mamy tutaj auto tanie! Nówka w wersji podstawowej obecnie w salonie w stanach to 25k $. 3x25k = 75k tak w zaokrągleniu. U nas tylko auta te trzymają wysoko ceny z racji swojej egzotyczności, designu i powszechnych opinii o pekąjących portfelach właścicieli amerykańców :) Jakość owszem jest bardzo przeciętna, ale określiłbym to tak: Ten samochód dla przeciętnego Amerykanina to kosztowo jak dla Polaka Fiat Panda. Dla nas...
~darryd
Coupe 5.7 i V8 354KM 260kW
cena zaczynajaca sie od 23tys $ za takie auto...u nas w polszy to mozna sobie skode kupic... co za oceny innych ludzi ktorzy wypisuja ze maja te auta z 1999r? przecie one zaczely byc produkowane w 2006...oczywiscie te nowe...bo starsze z lat 70tych to inna bajka... i co najwazniejsze, na zdjeciu to nie jest dodge charger!!!!!!!!
~pp
Coupe 5.7 i V8 354KM 260kW
Sprobujcie kupic w Polsce auto w podobnej cenie i tej wielkosci z takimi osiągami... nie ma szans... jedyne do czego moge miec zastrzezenia to zawieszenie ktore jest troche za miekkie jak na te osiągi. Gorąco polecam :)
~charger108@o2.pl
Coupe 3.5 i V6 24V 253KM 186kW
za przyzwoite pieniadze kupilem samochow wielkosci S-klasy z 2006 z mocnym silnikiem. Robi piorunujace wrarzenie 8/10 osob obraca sie za samochodem.
~Piotr
Coupe 3.5 i V6 24V 253KM 186kW
Nawet nie wiedziałem że można kupić tani i tak dobry samochód.