Lista ocen Dodge Durango II (11) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stefan Waczyński
Terenowy 5.7 i V8 AWD 350KM 257kW
Autko z 2005, nie miałem poważnych usterek. Ale trzeba dbać o wymianę wszystkich "płynów". nie tylko silnik, ale też mosty, skrzynia biegów oraz mechanizm załączania napędów "terenowych". Silnik - nie przeciągać powyżej 10-12 tys km (uwaga km nie mil - w milach są ustawione niektóre liczniki).
~el.jot
Terenowy 5.7 i V8 AWD 350KM 257kW
Się dba się ma. Trzeba pamiętać ze HEMI to niezwykle wrażliwy olbrzym. Zemści się jak nie zadbasz o smarowanie. Uwielbia dobrej jakości 5W20. Zawieszenie bardzo trwałe. Silnik jeśli o niego dbasz również.
~Marcin
Terenowy 5.7 i V8 350KM 257kW
Zepsuła się przepustnica. Auto straciło obroty (tak to się objawia), ale po zatrzymaniu i wyłączeniu silnika błąd sam się skasował i mogłem spokojnie dojechać do domu. Koszt nowej i wymiany niewielki.
~LYSIATKO
Terenowy 3.7 i V6 214KM 157kW
3000 MIL - DWA CYLINDRY WYGASLY, STRASZNE SZARPANIA SKRZYNI BIEGOW, 9000MIL SPIERRZONY KATALIZATOR I JESZCZE WIELE INNYCH USTEREK KROTKO MOWIAC DWA RAZY W MIESIACU JESTES W SERWISIE
~gszegosz brzenczyszczykiewicz
Terenowy 4.7 i V8 AWD 238KM 175kW
Po zakupie padło cos w silniku 2500zł na dzień dobry, po 2 tyg awaria instalacji gazowej - 1800zł, po 3 miesiącach awaria skrzyni automatycnej prawie 5000zł
~skonio
Terenowy 4.7 i V8 238KM 175kW
Niewiele mogę powiedzieć. Jeżdżę nim od stycznia a mamy koniec kwietnia. Jak na razie i jak sądzę dalej tak będzie, wszystko OK.
~skywalker
Terenowy 4.7 i V8 AWD 238KM 175kW
Na tą chwilę (2 lata) odpukać nic :) Czyli teraz pewnie, jak już to napisałem, coś pierdyknie hehe
~bibi
Terenowy 4.7 i V8 AWD 238KM 175kW
rok po polskich drogach i nic warto dodać do benzyny parę złotych i nie odwiedzać warsztatu
~mm
Terenowy 4.7 i V8 AWD 238KM 175kW
małe ogniska rdzy... mimo młodego rocznika...
~funniczego@gmail.com
Jeszcze nie:D