Lista ocen Dodge Durango II (13) - Widoczność

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~skonio
Terenowy 4.7 i V8 238KM 175kW
Nie ma co czarować. Nie jest to autko dla osób o niskim wzroście. Ja mam 185 i już się przyzwyczaiłem. Poza tym, duży martwy punkt za przednimi słupkami jak też w lewym lusterku. Za lewym słupkiem w odległości ok 5-6 m od auta, w tzw. martwym polu, spokojnie mieści się postawny mężczyzna. Jest to problem i trzeba się przyzwyczaić. Zaś martwe pole lewego lusterka, mieści normalne kombi. Jednak to wszystko rekompensuje widok nad dachami...
~Marcin
Terenowy 5.7 i V8 350KM 257kW
Bardzo dobra. Siedzi się wysoko. Auto jest zgrabne. Parkowanie w mieście nie jest problemem, tylny napęd ułatwia precyzyjne manewry ("luźna" przednia oś). Lusterka wystarczające, czujniki w tylnym zderzaku pomagają, ale trzeba być uważnym ;-) Ruszanie z pierwszej linii wymaga pochylenia się (ale mam blisko 2 m wzrostu) lub obserwowania auta obok.
~mm
Terenowy 4.7 i V8 AWD 238KM 175kW
Widoczność bardzo dobra. regulowane elektrycznie siedzenie kierowcy góra/dół pozwala nawet niskim osobom na doskonałą widoczność. Cofanie może nie jest łatwe, ale to kwestia przyzwyczajenia. Niestety polskie parkingi i uliczki nie zawsze są przyjazne dla takich kolosów. Miło jest patrzeć z góry na resztę..
~funniczego@gmail.com
Terenowy 5.7 i V8 AWD 350KM 257kW
Tak...może przemilczymy tę sprawę??? No dobra, dobra, już nie proście tak powieeeemmmm waaamm...ogromne lusterka i dość duże szyby.... jednak że niemal 5 i pół metra trudno kontrolować co do centymetra ja znalazłem metodę...CZUJNIKI PARKOWANIA:D
~skywalker
Terenowy 4.7 i V8 AWD 238KM 175kW
Do przodu doskonała ;) A do tyłu idzie się przyzwyczaić. Lusterka są wielkości patelni - tu nie ma nic do dodania. A tył? Ludzie...przecież są czujniki parkowania itp, poza tym żona nie narzeka a orłem parkingowym nie jest ;)
~el.jot
Terenowy 5.7 i V8 AWD 350KM 257kW
Wysoka pozycja za kierownicą sprawia że można poklepać po dachach inne samochody. Słupki z przodu skutecznie zasłaniają widok pieszych na pasach.
~Artur
Terenowy 5.7 i V8 350KM 257kW
Trzeba przyzwyczaić się do dość szerokich boków.Wszechstronna regulacja siedziska ułatwia.
~Jarek
Terenowy 4.7 i V8 238KM 175kW
Zaskakująco dobra jak na samochód o rozmiarach małego autobusu.
~Dar
Wielkie lusterka, dużo przestrzeni
~Stefan Waczyński
Terenowy 5.7 i V8 AWD 350KM 257kW
To duże autko, nie jest źle.