Lista ocen Dodge Durango II 4.7 i V8 238KM 175kW 2004-2009 (5)

~skonio
Terenowy 4.7 i V8 238KM 175kW
To mocne, wygodne, pojemne (7 osób) i charakterystyczne auto. Bardzo przyjemne w użytkowaniu. Nie ma co kryć, eksploatacja kosztuje nieco więcej. Jednak przyjemność z jazdy w pełni to rekompensuje. Polecam dla ludzi lubiących żyć "nie jak wszyscy".
~Jarek
Terenowy 4.7 i V8 238KM 175kW
Wielki, wygodny, dynamiczny i bardzo ładny samochód. Budzi respekt na drodze. Spalanie 20l LPG to mniej więcej tyle co 9l benzyny - można powiedzieć że to oszczędny samochód :). Mi zależało na samochodzie który wielki bagażnik i pięć miejsc siedzących. Durango po złożeniu trzeciego rzędu siedzeń ma gdzież ok. 1m3 przestrzeni bagażowej. Jak dla mnie rewelacja.
~Dar
Terenowy 4.7 i V8 238KM 175kW
Auto bardzo wygodne, bezawaryjne i przede wszystkim bardzo bezpieczne. Dużo przestrzeni, wysoki stan daje poczucie komfortu na każdej drodze
~PRZEMEK
Terenowy 4.7 i V8 238KM 175kW
DOSKONAŁA AMYRYKAŃSKA TERENÓWKA, DLA JEDNYCH HEBEL JEDNAK JAK CHCA KUPIC COS LEPIEJ WYSTROJONEGO TO NIE POLECAM . WG.MNIE MA WSZYSTKO CO POTRZEBA W TAKIM AUCIE \"CZYJNIKI PARKOWANIA SA DLA NIEUDLONYCH\" MOZE TO NEI AUTO NA WYSCIGI JEDNAK 150 JEDZIE BARDZO SPOKOJNIE Z DUZYM ZAPASEM MOCY SERWIS SMIESZNIE TANI
~ikmnk
Terenowy 4.7 i V8 238KM 175kW
normalne jest że silnik o dużej pojemności musi troche spalac!! (Stosunek jakość/cena)