Oceny Dodge Durango II

Dodge Durango II - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Silnik (12)

~skonio
Terenowy 4.7 i V8 238KM 175kW
Jest ogromny jak na Polskie przyzwyczajenia a prawie bezgłośny w tym aucie.
~funniczego@gmail.com
Terenowy 5.7 i V8 AWD 350KM 257kW
Choć ma 370KM (mój jest troszkę wzmocniony) spala średnio 18l mogę nim objechać nie jedną bmk\'ę i pociągnąć 5 tonowy jacht...ehh kocham ten samochód:D
~Artur
Terenowy 5.7 i V8 350KM 257kW
Niezwykle dynamiczny.Przystosowany do słabej jakości paliw amerykańskich na naszej "95"dostaje sporo dodatkowych koników.Jest w stanie od 0-100 rozpędzić się w około 5 s !! Oczywiście nie jest to auto sportowe więc i prowadzenie inne.Stały,elektronicznie rozdzielany napęd daje sporozadowolenia.
~Stefan Waczyński
~mm
Terenowy 4.7 i V8 AWD 238KM 175kW
~pistolet32
Terenowy 5.7 i V8 AWD 350KM 257kW
Mając poprzednika z pierwszej generacji z silnikiem 4,7 byłem bardzo zadowolony rzadko sie psuł a jak sie popsuł to części jak na amerykana dość o przystępnej cenie mial pare wad które pokochałem , ale ten model jest bardziej dopracowany jest jeszcze bardziej wygodny lepszy uklad jezdy moze troche poświecili zdolnosci terenowe ale za to droga jest lepiej dopracowana , to jest bardzo wygodny samochód dla nie wybrednych
~PRZEMEK
~Tadek
Terenowy 5.7 i V8 350KM 257kW
Duże auto za małe pieniądze, części dostępne bez żadnych problemów (przynajmnie eksploatacyjne), samochód robi wrażenie. Nigdy wcześnie niepomyślałem, że samochód o takie masie i z takim silnikiem może tylko tyle palić. Wyliczyłem, że wychodzi taniej niż gdybym kupił dizla o podobnych parametrach.
~Dar
~mlynek._a@vp.pl
Terenowy 5.7 i V8 350KM 257kW
POTĘRZNY SILNIK Z DUŻĄ MOCĄ NIEZAWODNY SZKODA ŻE W TYM MODELU NIE MONTUJĄ SILNIKA 6.1 BYŁOBY JESZCZE WIĘCEJ ZABAWY