Lista ocen Dodge Durango III (12) - Całokształt

~Bartek
Terenowy 3.6 V6 299KM 220kW
Idealny samochód dla rodziny, mega komfortowe zawieszenie i nie jest to typowe amerykańskie auto gdzie się pływa na zakrętach, pomimo tego, że samochód z amerykańskiego rynku części są ogólnie dostępne. Komplet filtrów plus olej Mopar filtr oleju oryginalny za cały komplet 279 złotych więc jak za oryginalny olej dla mnie rozsądna cena, komplet amortyzatorów tył dałem ostatnio 1150 złotych, można kupić jakiś zamiennik, ale nie polecam bo to...
~Kamil Cz.
Terenowy 3.6 V6 294KM 216kW
Samochód kupiłem 3 lata temu, robię rocznie koło 30000 i jak na razie nic poważnego się nie wydarzyło, zmieniłem tylko rolkę osprzętu za 100 złotych ( część oryginalna, zamiennik można kupić nawet za 50 złotych) poza tym leję benzynę i jeżdżę. Dla mnie samochód relatywnie ekonomiczny, cała rodzina się mieści, a jak jadę sam też można trochę mocniej przycisnąć na trasie. Skrzynia chodzi bez zarzutu, 8 biegów daje radę. Wykończenie wnętrza jest...
~Zadowolony z Dodga
Terenowy 5.7 V8 364KM 268kW
Świetne auto, rodzinne, dla singla, na imprezy ze znajomymi i ogólnie rewelka. Serwis w Jeep Polska, bo to grupa Chrysler. Dostępność części nie najgorsza tylko co tu zamawiać jak nic się nie psuje :) Miny kierowców na trasie lub parkingu bezcenne, co chwila ktoś zaczepia, aby zapytać o auto :) Idealne rozwiązanie dla indywidualistów. Co do spalania, jeżdżę bardzo szybko i dynamicznie: miasto do 25l trasa do 17l średnio 19l...
~Matki
Terenowy 3.6 V6 299KM 220kW
Durango zawsze było moim marzeniem, kupiłem w ciemno praktycznie po kilku minutach jazdy próbnej. Silnik dynamiczny, gładko chodzi dopiero jak się mocniej przyciśnie to słychać przyjemny dźwięk, nie jest to V8, ale dla mnie i tak brzmi rewelacyjnie. Aktywny tempomat działa bez zarzutu, płynnie zwalnia i przyspiesza na autostradzie. Usterek brak, najlepiej serwisować w warsztatach specjalizujących się w JEEP'IE.
~DurangoFan
Terenowy 3.6 V6 299KM 220kW
Solidny, pewny samochód, prosta konstrukcja, bez turbiny systemów start stop i innych wynalazków. Zaraz po zakupie założyłem gaz i nie żałuję, wg mnie silnik do tego stworzony , skrzynia biegów jest rewelacyjna, przy 120km/h nie przekracza 2000 obrotów. Jakość materiałów w środku rewelacyjna, ciężko uwierzyć, że samochód ma 300 tyś. km. Byłem ostatnio na przeglądzie silnik bez zarzutów, kupiłbym ponownie.
~Michał
Terenowy 3.6 V6 294KM 216kW
Kosmicznie fajny samochód, kupiłem przy przebiegu 190000 i nadal wyglądał jak nowy, ale to pewnie kwestia poprzedniego właściciela, duże bezpieczny samochód dla 6 osobowej rodziny, fotele kapitańskie w drugim rzędzie są mega, bez składania fotela dzieci same wchodzą do 3 rzędu siedzeń, bagażnik w sam raz, na tygodniowy wyjazd, na dłużej montujemy trumnę na dachu.
~Kamil
Terenowy 3.6 V6 299KM 220kW
Kosmicznie wygodny samochód, daje dużą frajdę z jazdy przy relatywnie niskim spalaniu, jak do tej pory nic mnie nie zaskoczyło - normalna eksploatacja, na postoju silnik cichutki, ale super brzmi jak się mocniej wciśnie gaz. Super opcja z aktywnym tempomatem, raz samochód uratował mnie przed stłuczką, warto dopłacić do tego - AWD daje radę.
~Arturo1977
Terenowy 3.6 V6 299KM 220kW
Mam go od niedawna, na razie jest niezle. Swietne nadwozie, malo pali, dobry naped AWD, pojemny, tani w utrzymaniu. Bardzo dobrze sie prowadzi i sprawia wrazenie naprawde solidnego. Jezeli sie sprawdzi, nastepnym autem tez bedzie Durango, tylko nowszy rocznik.
~Krzysztof
Terenowy 5.7 V8 364KM 268kW
Wreszcie znalazłem auto, które łączy w sobie wszystkie istotne elementy. Ma ponadprzeciętny wygląd, ma ogromną moc, idealne dla rodziny, względnie ekonomiczne.
~Marcos
Terenowy 5.7 V8 364KM 268kW
Świetne auto rodzinne z fajnym silnikiem. Trzeci rząd siedzeń pozwala na komfortowe podróżowanie nie tylko dzieciom ale też dorosłym.