Lista ocen Dodge Durango III 3.6 V6 299KM 220kW od 2011 (6)

~Bartek
Terenowy 3.6 V6 299KM 220kW
Idealny samochód dla rodziny, mega komfortowe zawieszenie i nie jest to typowe amerykańskie auto gdzie się pływa na zakrętach, pomimo tego, że samochód z amerykańskiego rynku części są ogólnie dostępne. Komplet filtrów plus olej Mopar filtr oleju oryginalny za cały komplet 279 złotych więc jak za oryginalny olej dla mnie rozsądna cena, komplet amortyzatorów tył dałem ostatnio 1150 złotych, można kupić jakiś zamiennik, ale nie polecam bo to...
~Kamil
Terenowy 3.6 V6 299KM 220kW
Kosmicznie wygodny samochód, daje dużą frajdę z jazdy przy relatywnie niskim spalaniu, jak do tej pory nic mnie nie zaskoczyło - normalna eksploatacja, na postoju silnik cichutki, ale super brzmi jak się mocniej wciśnie gaz. Super opcja z aktywnym tempomatem, raz samochód uratował mnie przed stłuczką, warto dopłacić do tego - AWD daje radę.
~Arturo1977
Terenowy 3.6 V6 299KM 220kW
Mam go od niedawna, na razie jest niezle. Swietne nadwozie, malo pali, dobry naped AWD, pojemny, tani w utrzymaniu. Bardzo dobrze sie prowadzi i sprawia wrazenie naprawde solidnego. Jezeli sie sprawdzi, nastepnym autem tez bedzie Durango, tylko nowszy rocznik.
~Wenders
Terenowy 3.6 V6 299KM 220kW
Dla mnie samochód idealny. Szybki, oszczędny, pojemny, wygodny. Większy brat Jeepa, większy bagażnik, lepiej się prowadzi.
~DurangoFan
Terenowy 3.6 V6 299KM 220kW
Solidny, pewny samochód, prosta konstrukcja, bez turbiny systemów start stop i innych wynalazków. Zaraz po zakupie założyłem gaz i nie żałuję, wg mnie silnik do tego stworzony , skrzynia biegów jest rewelacyjna, przy 120km/h nie przekracza 2000 obrotów. Jakość materiałów w środku rewelacyjna, ciężko uwierzyć, że samochód ma 300 tyś. km. Byłem ostatnio na przeglądzie silnik bez zarzutów, kupiłbym ponownie.
~Matki
Terenowy 3.6 V6 299KM 220kW
Durango zawsze było moim marzeniem, kupiłem w ciemno praktycznie po kilku minutach jazdy próbnej. Silnik dynamiczny, gładko chodzi dopiero jak się mocniej przyciśnie to słychać przyjemny dźwięk, nie jest to V8, ale dla mnie i tak brzmi rewelacyjnie. Aktywny tempomat działa bez zarzutu, płynnie zwalnia i przyspiesza na autostradzie. Usterek brak, najlepiej serwisować w warsztatach specjalizujących się w JEEP'IE.