Lista ocen Dodge Intrepid II 2.7 i V6 24V SE 203KM 149kW 1998-2004 (25)

~funnyfingers@interia.pl
Sedan 2.7 i V6 24V SE 203KM 149kW
Jeśli chcecie jeździć z maksymalną prędkością/np.gdzieś na autostradzie jedziecie na maxa przez parę godzin to radzę wstawić dodatkową chłodnice, mówili mi o tym wszyscy mechanicy,którzy znają ten model.W przeciwnym razie albo spalicie olej albo skrzynię biegów /niestety samochód nie jest zbyt drogi ale amerykański marketing okroił ten model ze wszystkiego co się dało, poza tym jest to związane z tym że skrzynia jest 4 biegowa/Ja wstawiłem...
2,9
~figofago@gurlmail.com
Sedan 2.7 i V6 24V SE 203KM 149kW
Nie jest tak zle , wersjsa ES bardziej luksusowa posiada duzo siecej bajerow i tam sie czuje lepiej ale cos za cos nic nie jest kosztem niczego. Jak jestes mlody nie masz rodziny to nie jest to samochod dla Ciebie ( chyba ze porobisz jakis tunning ) jestes dziadek to mozesz kupic.
~Zygmunt
Sedan 2.7 i V6 24V SE 203KM 149kW
Ogolnie autko oceniam na 5, ladnie sie prezentuje, osiagi jak na automat sa zaskakujace, za te pieniazki naprawde niezly prestiz, przyciaga wzrok sprawia wrazenie auta za gruba kase, az dziwne ze jest taki tani :)
~CriS
Sedan 2.7 i V6 24V SE 203KM 149kW
Wygoda, komfort, w miarę niezła ekonomiczność w stosunku do pojemności silnika i rozmiarów samochodu. Sprawia dużą przyjeność z jazdy
~roman
Sedan 2.7 i V6 24V SE 203KM 149kW
Bardzo wygodna, stateczna limuzyna za male pieniadze.ale chyba najwazniejsze. ze bezpieczna(wiem cos o tym, bo skasowalem kilka pojazdow podobnej wielkosci).
~Wojtek
Sedan 2.7 i V6 24V SE 203KM 149kW
Fajne auto o ciekawym nadwoziu. Na pewno nie do sportowej jazdy (chociaż 203KM pozwala na całkiem niezłe przyśpieszenie) ale raczej do podróżowania na dłuższych dystansach. ja jednak używam na co dzień w mieści i jestem zadowolony ;-)
~eurocan@hotmail.com
Sedan 2.7 i V6 24V SE 203KM 149kW
Wygodny, komfortowy, dobre kopyto i wspaniala klima. Skrzynia biegow slaba
~edyta_mk@op.pl
Sedan 2.7 i V6 24V SE 203KM 149kW
Silnik o tej mocy daje bardzo dużo przyjemności z jazdy.Auto bardzo dynamiczne. Pracuje przy tym bardzo cicho. (Silnik)
2,9
~daro ny
Sedan 2.7 i V6 24V SE 203KM 149kW
wielki minus - zeby silnik v6 byl tak slabo elastyczny i juz przy przebiegu ok 50 tys. kil zaczelo cos stukac pod maska wstyd (Silnik)
3,3
~dodge23
Sedan 2.7 i V6 24V SE 203KM 149kW
mam dodga 6 mcy,narazie tylko zmiana oleju,a jak zacznie sie sypac to bedzie trzeba zmienic