Lista ocen Dodge Journey 2.0 CRD 140KM 103kW od 2008 (21) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gti autohandel
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
moja opinia na temat dodga jest juz na forum nick gti autohandel ,po przejechaniu 30000 km ,miałem 2 usterki ,pierwsza polska ropa zatarła pompę paliwa i wymienili na gwarancji ,druga wiązka kabli przetarła sie i unieruchomiła silnik(wada fabryczna opisana na internecie) ,również zrobiono na gwarancji ,zacząłem lać verve zamiast normalnego paliwa i nie to samo auto ,chodzi ciszej ,dobrze zapala ,i ma o wiele lepsze osiągi i mniej pali,po...
~Piotr
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Poza wymianą amortyzatorów przy 100tys km, uszczelnieniem klimy (90tys) i normalną wymianą klocków chamulcowych (średnio co 25tys. nic się nie dzieje - samochód sprawuje się bardzo dobrze. Mam go od nowości, kupiłem w 2009 rocznik 2008, i wcale nie myślę go wymieniać.
~Waldemar Popek
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
radio samo gubi stacje przestraja się na szczęście na RMF Clasic lub też na nieszczęście na Radio Maryja. Otwieranie schowków bardzo trudne. Pęknięcie opaski w układzie chłodzenia i wyciek płynu chłodzącego to tylko mały pryszcz.
~gtiautohandel
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
po odbiorze z salonu rozsypał sie akumulator ,wymienili na nowy i na razie autko pali ,zbyt mało przejechałem aby cos sie zdarzyło ,wrócę do opinii jak się coś wydarzy
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Odzywaja sie skrzypiące plasytki atrapy, cos mi zgrzyta w fotelu pasazera ale sadze ze to defekt dla serwisu, reszta bez zarzutu.
~dodge owner
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Jakość wykonania jest naprawdę wysoka, zatem brak jakichkolwiek, irytujących drobnych mankamentów.
~zyg42
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
troche za krotki prebieg wiec tylko zakladam, ze bedzie dobrze jak to z samochodami spoza Unii
~Arek
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Ciągłe wizyty w serwisie, można się zaprzyjaźnić z obsługą :)
~pirs
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
mata wygluszajaca silnik wyszarpana przez gryzonie (poza gwarancja)
~Muflon
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
OK, nic nie odpada, żarówki sie nie palą, na szczęście nie ma kseonów.