Lista ocen Dodge Journey 2.0 CRD 140KM 103kW od 2008 (23) - Silnik

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gtiautohandel
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
posiadam wersję 2.0CRD SXT I silnik to najsłabsza strona tego auta ,starej generacji,awaryjny i głośny silnik volkswagena na pompowtryskiwaczach SIEMENS(sztuka 2,5tys złotych),silnik w samym vw to była już porażka a tutaj po małych przeróbkach pali w zimie jak stara sieczkarnia,jeździłem setkami aut ponieważ zajmowałem się handlem samochodami ,ale tak jak pali ten silnik w zimie przy -20 to jest żenada,mam w firmie jeszcze nowego fiata scudo i...
~gti autohandel
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
moja opinia na temat dodga jest juz na forum nick gti autohandel ,po przejechaniu 30000 km ,miałem 2 usterki ,pierwsza polska ropa zatarła pompę paliwa i wymienili na gwarancji ,druga wiązka kabli przetarła sie i unieruchomiła silnik(wada fabryczna opisana na internecie) ,również zrobiono na gwarancji ,zacząłem lać verve zamiast normalnego paliwa i nie to samo auto ,chodzi ciszej ,dobrze zapala ,i ma o wiele lepsze osiągi i mniej pali,po...
~Igor
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Silnik miałem o mocy 168KM więc nie miałem aż takiego zamulenia jak inni opiniujący (standardowo 140KM). Silnik głośny i kapryśny przy większych mrozach. Można poczuć radość z odpalenia go zimą niczym z filmu "Das Boot". Głównym winnym był niestety filtr paliwa, a raczej paliwo, które potrafiło w nim zamarznąć. Wówczas do auta trzeba było udać się z termoforem i rozgrzać filtr. Bardzo ekonomiczny i dość dobrze ciągnął tą wielką budę...
~nordmen
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
silnik jest OK chociaż pojemność na poziomie 2,5 litra byłaby lepsza.Przy gwałtownym przyspieszaniu troche wyje.Jeżeli chodzi o moc to ja mam wersje z O.CT czyli ok.170 KM więc jest OK-ładnie się zbiera tylko tak jak wspomniałem trochę wyje.
~Muflon
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Po optymalizacji OC.T w serwisie dodga ok 170 KM i 360 Nm, a ze skrzynią dwusprzęgłową rewelacja. Przy masie 2 ton bardzo dobrze przyśpiesza ok 10 s do 100. Niezawodny silnik VW, trochę głośny -zimny, ale 0 wibracji,
~stts
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
świetna praca silnika, dobre przyśpieszenie, co prawda za maly przebieg aby cos bardziej szczegółowego stwierdzić ale jest rewelacja, w koncu to silnik VW, a one pracuja bez zarzutów.
~Arek
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Silnik 2 l. diesel. Dobre osiągi, stuningowany chipem, stosunkowo mało pali, w trasie przy spokojnej jeździe 6,8 l/100km, w mieście 10-11 l./100km.
~olloo
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
super, po optymalizacji pakietu OC.T dla silnika i skrzyni w salonie Dodga ok 170 kM i 360 Nm. Jeździ doskonale, choć przed też nie było źle.
~marrgoll
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Kultura pracy \"niemiecka\". Głośny i czasem dość nieprzyjemny. Elastyczność i moc wystarczająca (jak na taką masę). Poza dźwiękiem w porządku.
~Jarosław
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
przejachałem się niem tylko na jeździe próbnej, ale staram się go kupić, po moich ocenach można zobaczyć dlaczego. bardzo mi się spodobał