Lista ocen Dodge Journey 2.0 CRD 140KM 103kW od 2008 (20) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gtiautohandel
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
AUTKO prowadzi się łatwiej niż niejedną osobówkę zwłaszcza że tym autem przeważnie jeździ moja żona i przesiadła sie z malutkiego peugota 106 na tego wielkoluda i nie ma żadnych problemów z jazdą ,jedynie co utrudnia to słupki ,,trzeba sie troche wychylić czasami,parkowanie przodem ponieważ z tyłu mam kamere cofania i tu parkuje sie bajecznie . samo zawieszenie jest komfortowe w porównaniu z niemcami które są sztywne i trzepią na każdej...
~stts
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
bardzo dobrze trzyma ie na drodze, świetnie wchodzi w zakręty, wlaściwie to czasami nawet nie trzeba zwalniać. Natomiast przy szybszych predkościach (tylko troszke !) sie to pogarsza(przy naprawde dużych prędkościach) ale tez zwróćmy uwage na to, że to nie jest samochód wyścigowy!
~maciej
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
zwykły samochód na autostradę, do spokojnej jazdy, przy dużej prędkości czuły na boczny wiatr, świetne zawieszenie na polskie drogi. znacznie lepsze niz skomplikowana niemiecka droga tandeta
~ala65
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
nie wierzylem w eps itp pierdoly ale nie wiem czy to ich zasluga na oblodzonych i zasniezonych drogach na tych swoich \"calorocznych\" oponach jezdzil jak przyklejony
~Piotr
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Auto sprawuje się na drodze dobrze, przy 100 tys km wymiana amortyzatorów tylnych, z tym, że mieszkam na wsi, a u nas same dziury.
~Arek
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Tragicznie słaby. Tarcze hamulcowe przy 37 tyś. do wymiany, wymieniona kolumna kierownicy, oba tylne amortyzatory.
~dodge owner
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Bardzo dobrze \"trzyma się\" drogi. Choć przy ostrych zakrętach potrafi bujnąć (zrozumiałe ze względu na wielkość i wysokość).
~nordmen
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Bez zarzutów.Napędzana tylko jedna oś to trochę niedosyt ale pewnie napęd 4X4 wywindowałby cene do góry.
~olloo
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
I komfortowo, a zarazem sprężyście i można dość szybko pkonywać zakręty, a waży 2 tony
~nowy miłośnik DODGEa
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
19" z normalnym profilem, spory prześwit układ kierowniczy bez opóźnień - miodzio....