Lista ocen Dodge Journey 2.0 CRD 140KM 103kW od 2008 (22) - Widoczność

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marrgoll
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Okna duże, wysoka pozycja i wielkie lustra więc wszystko O.K. Ale dopiero teraz wiem dlaczego proponowano mi czujniki parkowania także z przodu. Kiedy wydaje się, że już wieżdżam na ścianę lub inne zaparkowane auto, dopiero po wyjściu okazuje się, że to jeszcze z 1,5 m. Może przyjdzie z czasem, ale narazie, mimo kilku miesięcy jazdy Journeyem i dużego doświadczenia kierowcy jest mi to obce. Tył załatwiają czujnki.
~gtiautohandel
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
NIE MA PROBLEMÓW Z WIDOCZNOŚCIĄ i Z COFANIEM ZWŁASZCZA Z KAMERĄ COFANIA ,czasami na zakręcie należy wychylić sie za słupka ale to normalne w suwach ,szyby atermiczne ,wiec autko nie nagrzewa się mocno w środku . przyciemniane szyby z tyłu dają super efekt i to że nie widać co wieziemy ,natomiast my widzimy dobrze wszytko od środka .
~romanz
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Bez wspomagania wielkimi niczym zwierciadła lusterkami i czujnikami byłoby -przynajmniej na początku- kiepsko. Szeroki przedni słupek zmusza do wyglądania zza 'winkla'. Zdarza się, że coś się w ruchu za nim schowa. Jak w każdym SUV w lusterkach bardzo dobra, do przodu i na boki ok ale do tyłu tak sobie.
~Arek
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Na wprost bardzo dobra,niestety zbyt grube przednie kolumny ograniczają widoczność przy skręcie i łatwo przejechać kogoś na pasach szczególnie jak ma się jak ja fabrycznie zamontowane osłonki /czarne/ na oknach.
~stts
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
troszke wąskie szyby, ale rekompensują to duże lusterka boczne i wsteczne no i oczywiście kametka tylnia prkowania! (trzeba zauważyć iz waskie szyby poprawiaja bezpieczeństwo kierowcy jak i pasazerów)
~dodge owner
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Zobaczysz wszystko to, co chcesz. Lusterka boczne wielkie jak łopaty. Świetna widoczność do przodu i na boki. Z pewnymi wadami wynikającymi z wielkości samochodu (widoczność do tyłu podczas parkowania).
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Slupki z przodu z deczka za szerokie, wiec trzeba uważac na pieszych, tyl w przyciemnianych szybach - sprawa jasna. Pomocna kamerka i bardzo dobre lusterka. Ogólnie kwestia przyzwyczajenia i jest oki
~Piotr
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
Przednie słupki bardzo ograniczają widoczność na zakrętach lub długich łukach. Przy cofaniu bardzo pomocna jest kamera.
~nowy miłośnik DODGEa
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
lusterko wewnętrzne - dla tradycji, ale kamerka cofania i wspaniale wielkie łopaty po bokach dają poczucie wszechwidzenia
~ovi
Terenowy 2.0 CRD 140KM 103kW
widoczność jest ok tylko mi się wydaje iż przedni słupek przeszkadza w niektórych skrzyżowaniach