Lista ocen Dodge Neon I (21) - Silnik

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ernestoo
Sedan 2.0 i 132KM 97kW
Silnik 2,0 bardzo dobry, sporo mocy bo 133KM. przy tak lekkim aucie daje nie zle przespieszenie jakies 9s do setki. silnik typowo do sportowej jazdy zreszta taki sam jest w eclipse....aha przejechalem nim jakies 100000km wiekszosc to katy i ostra jazda i chodzi jak nowy.
~metju
Sedan 2.0 i 152KM 112kW
do 3000RPM ospały potem rakieta, zwłaszcza na trasie przy np. 120km/h wyprzedza świetnie. Małe ale - jak jest ciepło i jedzie się dynamicznie to silnik potrafi się nieźle nagrzać. Podobno przyczyna to zbyt mało wydajny układ chłodzenia - niedostosowany do prędkości europejskich
~Yabadabadoo
Sedan 2.0 i 152KM 112kW
Silnik bardzo elastyczny. Ogromna moc jak na takie małe autko. Pracuje równo, na zimnym czasem słychać zawory, bierze olej, ale w rozsądnych ilościach.
~assaselo@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 132KM 97kW
Trzepe autkiem przy trzymaniu hanulca na swiatlach - oczywiscie na biegu :) Poza tym czasem w zimie moze zaklekotac. Reszta super.
~Eryk Samborski
Sedan 2.0 i 132KM 97kW
Trzeba przyznać że silnik nigdy nie sprawił najmniejszego problemu, cichy i ergonomiczny
~5tadar
średnio przyspiesza od 0. w trasie przyspieszenie dobre czasem nawet bardzo
~P
Sedan 2.0 i 132KM 97kW
Jeżeli się dba - nie do zajeżdżenia. Najlepszy stosunek mocy do masy w tej klasie.
~dj_payac@plusnet.pl
Sedan 2.0 i 132KM 97kW
Gdyby skrzynia miała więcej przekładni to moc byłaby lepiej wykorzystana.
~stadeusz@o2.pl
Sedan 2.0 i 132KM 97kW
przegrzewa się ale może jestem przeczulony
~olo
mam neona juz 5 lat na razie klekla mi uzczelka