Lista ocen Dodge Neon I (26)

~P
Sedan 2.0 i 132KM 97kW
Luksusu nie ma, ale wykop jest pierwszorzędny. Gwarantowana przyjemność z jazdy.
~assaselo@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 132KM 97kW
Za ta cene lepszego auta nie ma - golfy3, astry1 itp zwykle sa szmelcowate. Takze ogolnie : jak nie bity to super.
~ernestoo
Sedan 2.0 i 132KM 97kW
full wypas pelne wyposazenie elektryka klima itd skory tylko nie ma. super auto wyrozniajace sie na drodze mam wielki uraz do golfow aster i tym podobnych samochodow jestem bardzo zadowolony z mojego neonka
~jacar1@op.pl
Sedan 2.0 i 132KM 97kW
Kupiłem autko za dobre pieniążki więc nie narzekam, eksploatacja nie jest zbyt droga, cześci i filtry itp.ceny w normie. Ogólnie autko jest ok. Dobre parametry przy niskiej cenie.Jestem zadowolony dobrze mi się nim jeździ.Pewnie większość i tak uważa, że najlepszy jest stary golf ale to jest ich zdanie.
~Vindos kerros@uzin.pl
Sedan 2.0 i 132KM 97kW
Za takie pieniądze na naszym rynku samochodów używanych to chyba nie ma innej alternatywy
4,1
~Cysio
Sedan 2.0 i 132KM 97kW
automat, przy przelaczaniu z P na wsteczny wyczuwalne delikatne szarpniecie,ale tak bylo od nowosci. (Skrzynia biegów)
~miro
Sedan 2.0 i 132KM 97kW
za takie pieniądze cuper.jest nie powtarzalny,każdy się ogląda.z takim wypasem w europejczyku trzeba dużo dołorzyć.vw lub mercem teraz jeżdzi tzw.byle piekarz
4,1
~czarekusa
Coupe 2.0 i 132KM 97kW
Ogolnie dobre auto za ta cene. Mozna by bylo ulepszyc pare rzeczy ale i tak duzy postep w porownaniu do poprzedniego modelu
~romano76@op.pl
Sedan 2.0 i 132KM 97kW
jak na auto tej klasy jest super!! nie do zdarcia ....katuje go codziennie nie oszcedzam go bo po co? jest bardzo tani
~dj_payac@plusnet.pl
Sedan 2.0 i 132KM 97kW
Gdyby skrzynia miała więcej przekładni to moc byłaby lepiej wykorzystana. (Silnik)